Skip to main content

464

Agrokwatera Leśne Ranczo

Informacje o obiekcie

 • Pokoje:
  Pokoje dwuosobowe, Pokoje czteroosobowe
 • Atrakcje lokalne:
  Wycieczki rowerowe, Spływy kajakowe, Jazda konna, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Centrum Fitness, Muzeum, wystawy, Parki krajobrazowe
 • Udogodnienia w pokoju:
  Taras, Widok, Kominek, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
 • Udogodnienia:
  Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
 • Wyżywienie:
  Bez wyżywienia
 • Atrakcje w okolicy:
  Rowery, Kajaki, Jazda konna, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Opis

Agrokwatera Leśne Ranczo położone jest na kolonii w miejscowości Skupowo, na terenie Gminy Narewka. Siedlisko oddalone jest od innych zabudowań, co sprawia, że to tu można znaleźć ciszę, spokój, czyste powietrze i możliwość relaksacyjnego oraz aktywnego wypoczynku. Doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki po Puszczy Białowieskiej, idealne miejsce do wypoczynku dla ludzi zmęczonych miejskim gwarem. Puszcza Białowieska jest kompleksem leśnym położonym na terenie Polski i Białorusi, odznaczający się dużymi walorami przyrodniczymi i historycznymi. W Puszczy Białowieskiej zachowały się jedne z ostatnich i największych fragmentów lasu pierwotnego nizin europejskich. To tutaj żyje największa populacja wolnego Żubra na świecie.

Wiosną niosą się po naszej okolicy przeraźliwe krzyki żurawi. Zaraz po nich przylatują bociany i dużo innych ptaków. Jesień na wsi to wspaniała gra kolorów. Przyroda zapadająca powoli w sen jest niewyobrażalnie piękna. Widać jak ziemia powoli szykuje się do odpoczynku. Kwatera Leśne Ranczo bajkowo wygląda również zimą. Biała przestrzeń onieśmiela, ale i zachęca do spacerów. Dużo łatwiej zimą zobaczyć sarny, lisy, zające czy też dziki.

Położenia naszego gospodarstwa agroturystycznego, bezpośrednio przy Puszczy Białowieskiej, sprawiają, że tu nie tylko odpoczniesz, ale też doświadczysz niesamowitych wrażeń w czasie spotkań z królem Puszczy - Żubrem, który uwielbia wychodzić na na okoliczne łąki - nieraz - tuż pod nasze zabudowania. Leśne Ranczo to spełnienie wielkiego marzenia o spokojnym, naturalnym życiu w symbiozie z przyrodą.

Oferujemy naszym Gościom tanie pokoje i noclegi w Puszczy Białowieskiej, nieopodal Zalewu Siemianówka, przy Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. To wspaniałe agroturystyczne miejsce wypadowe do Białowieży i innych miejsc Podlasia. Znajdziesz tu przytulne pokoje, miłą atmosferę i niezapomniane chwile w magicznym otoczeniu Puszczy Białowieskiej.

W naszym siedlisku w Skupowie przygotowali dla Gości 12 miejsc noclegowych w:

- całorocznym samodzielnym domku (dla maksymalnie 4 osób) z aneksem kuchennym oraz łazienką,

- pokojach, które są w domu gospodarzy i posiadają oddzielne wejście (dla 8 osób). Każdy z czterech pokoi posiada oddzielną łazienkę oraz dostęp do bogato wyposażonego aneksu kuchennego.

Dodatkowo Gościom proponujemy możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez:

- zwiedzanie puszczy ( szlaki rowerowe), ścieżki dydaktyczne,

- spływy kajakowe,

- wędkowanie na Zalewie Siemianówka lub rzece Narewce,

- grzybobranie oraz kulig.

Serdecznie zapraszamy do naszej Agrokwatery Leśne Ranczo!!

od 120 PLN do 250 PLN za dobę PLN

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48(85)730 09 76
tel.+48 603 068 378

Adres

Kolononia Skupowo 94
17-220 Narewka
Podlaskie, Powiat hajnowski

Displayed: 6148 - Agroturystyka

Lokalizacja

Kolononia Skupowo 94 - 17-220 Narewka - Podlaskie, Powiat hajnowski