plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Agroturystyka - Dom Pod Słońcem

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 881
Wyświetlony: 2154
Wygasa: 2022-12-03 07:35:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48(74) 81 70 159
tel.+48 601 704 587
https://www.facebook.com/dompodsloncem/?ref=page_internal
Plusy:

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne - Dom Pod Słońcem położone jest w niewielkiej wsi Janowiec, u północnego podnóża Grzbietu Wschodniego, na granicy Gór Bardzkich i Przedgórza Paczkowskiego, na wysokości około 255-310 m n.p.m w Kotlinie Kłodzkiej. Zabudowania naszej wsi ciągną się na wysokości około 255-310 m n.p.m. wzdłuż dolnego biegu Jasionowca, aż do jego ujścia do Nysy Kłodzkiej.

Górna część wsi wciska się w głęboką, malowniczą, zalesioną dolinę potoku. W Górach Bardzkich niezwykłe walory krajobrazowe łączą się z bogactwem świata przyrody. Niepowtarzalne widoki, urokliwe łąki i polany, sieć dróg polnych i leśnych przyciągają w naszą okolicę rzesze amatorów pieszych wędrówek jak i kolarstwa górskiego. Nasza gmina Bardo jest rajem dla rowerzystów, w szczególności dla tych, którzy są fanami tras typu singletrack lub dla tych, którzy chcą spróbować zupełnie innej jakości ścieżek rowerowych. W Bardzie zlokalizowane są najdłuższe trasy rowerowe typu singletrack na Dolnym Śląsku. Obejmują one obszar 7 gmin Kotliny Kłodzkiej tworząc w ten sposób najdłuższe single tracki w Polsce.

Janowiec cieszył się znacznym powodzeniem wśród turystów i pielgrzymów już od połowy XIX wieku jako urocza, romantyczna wieś. Prowadzą tędy uczęszczane trasy na Kalwarię, Przełęcz Łaszczową, zielony szlak z Barda do Złotego Stoku.  Janowiec jest doskonałym punktem wypadowym do Kamieńca Ząbkowickiego, Złotego Stoku, Srebrnej Góry, Kłodzka i wielu atrakcyjnych miejsc Kotliny Kłodzkiej.

Do dyspozycji Gości w naszym domu rodzinnym przygotowaliśmy 9 miejsc noclegowych w 3 jasnych, przytulnych pokojach (2-,3-,4- osobowych), pokój 2- i 3- osobowy z wyjściem na taras 60m2. Dodatkowo dla Gości jest przygotowany kącik kuchenny z lodówką, mikrofalówką i czajnikiem, jest również możliwość korzystania z kuchni gospodarzy. Na parterze domu jest ogólnodostępny hol wypoczynkowy - salon-jadalnia z pianinem.

Dodatkowo w okresie wiosenno letnim udostępniamy 4 miejsca noclegowe w samodzielnym mieszkaniu wakacyjnym (pokój z kominkiem, łazienka, kuchnia) - sala bilardowa.

Od miesiąca kwietnia zapraszamy na zajęcia warsztatowe pod nazwą "Energia drzew-zrozumienie i wykorzystanie uzdrawiającej energii drzew". Wpływ drzew na ludzką psychikę był znany od wieków. Drzewa łagodzą stresy, pobudzają do działania, uspokajają. By móc w pełni korzystać z dobrodziejstw jakie nam dają drzewa trzeba poznać sposoby komunikowania si z nimi. Zapraszam do naszego Gospodarstwa agroturystycznego Dom Pod Słońcem na warsztaty sylwoterapii. Zapraszamy osoby zmęczone cywilizacją, wszystkich, którzy są świadomi tego jak ważny dla ich samopoczucia i równowagi jest powrót do świata naturalnego.

Dla Gości lubiących zwierzęta dodatkową atrakcją są łagodne psy berneńskie, koty, kury, perliczki i barany. Jest też kucyk. Można przyjechać z własnym psem lub innym czworonogiem.

Serdecznie Zapraszamy!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat ząbkowicki, Dolnośląskie
Janowiec 16, 57-256 Bardo

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić