Skip to main content

937

Agroturystyka Na Morenie - Sieraków


Opis

Agroturystyka Na Morenie w miejscowości Sieraków to całoroczna kwatera agroturystyczna, położona na skraju Puszczy Noteckiej oraz na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Nasz Sieraków to miasto pięknie położone w województwie wielkopolskim, nad Wartą, na Pojezierzu Sierakowskim, w sercu Puszczy Noteckiej, pomiędzy dwoma jeziorami - Jaroszewskim i Lutomskim.

Sieraków leży 70 km na północ od Poznania, niedaleko Szamotuł i Czarnkowa, w Dolinie Dolnej Noteci i Dolnej Warty. Okolice Sierakowa cechują się wspaniałym krajobrazem, licznymi jeziorami i wyjątkowym mikroklimatem. Są tutaj liczne szlaki turystyczne, plaże a także lasy obfitujące w grzyby i jagody.

Nasza oferta kierowana jest dla osób, które chcą wypoczywać w otoczeniu przyrody oraz bliskości zwierząt.

W bezpośrednim otoczeniu siedliska żyje małe stado koni: rekreacyjne, klacze z młodymi, kucyk Koralik oraz dostojny ogier-Brytan. W dalszej części otaczającej łąki, na wolności żyje stado krów wraz z przewodnikiem-byk Stefan.

Prócz doznań wizualno - duchowych, zapewniamy Gościom domowe posiłki i wygodne kwatery. Na bazie własnych produktów i przetworów serwujemy:

- sery,

- masło,

- kaczki,

- gęsi,

- dziczyznę,

- wołowinę oraz wytwarzane w szerokiej gamie smaków wina i nalewki.

Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy niezależne kwatery i domki wyposażone w wygodne łóżka , aneksy kuchenne i łazienki. W nie dużej odległości od kwater jest miejsce ogólnodostępne z miejscem zacienionym i słonecznym do wypoczynku w plenerze. Są tu ławki, huśtawki oraz miejsce do grilowania ,a także rozpalenia ogniska.

Dla naszych Gości udostępniamy konie rekreacyjne oraz 2 rowery turystyczne. Organizujemy też wycieczki plenerowe dla dzieci i dorosłych,a na życzenie gości,kompleksowe zwiedzanie okolic,zabytków z uwzględnieniem wszystkich walorów turystycznych naszej krainy.

Rozkład kwater :

- pokój 2 osobowy z aneksem i łazienką/ cena: 40-55zł.za dobę/ w zależności od długości pobytu,

- pokój 4 osobowy/pojedyncze łóżka/ cena: 35-45zł.za dobę/ w zależności od długości pobytu,

- domek 4- osobowy z aneksem i łazienką/ cena: 200zł.za dobę,

- domek 5-osobowy z aneksem i łazienką/ cena: 300zł. za dobę

Wyżywienie: - śniadanie:25zł./osoba - obiadokolacja: 45zł/osoba

Zapraszamy Gości przez cały rok.

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48(61) 295 29 76
tel.+48 604 437 243
tel.+48 881 948 939

Adres

ul. Leśna 59
64-410 Sieraków
Wielkopolskie, Powiat międzychodzki

Displayed: 5456 - Agroturystyka

Lokalizacja

ul. Leśna 59 - 64-410 Sieraków - Wielkopolskie, Powiat międzychodzki