plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Agroturystyka Na Pograniczu - Zieleniec

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 672
Wyświetlony: 3322
Wygasa: 2022-11-28 06:30:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel./fax:+48(74) 811 90 02
tel.+48 606 224 745
www.zieleniecnoclegi.pl
Plusy:

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Na Pograniczu położone jest w miejscowości Lasówka w gminie Bystrzyca Kłodzka. Lasówka to wieś przygraniczna, położona w rozszerzeniu doliny Dzikiej Orlicy, na lewym brzegu rzeki, wzdłuż drogi nadgranicznej, a obecnie autostrady sudeckiej, na wysokości 680-730 m npm. Wieś położona jest w pobliżu dużego ośrodka sportów zimowych, Zieleńca, dzielnicy Dusznik-Zdroju.

Otoczenie wsi stanowią rozległe półdzikie górskie łąki, a wzniesienia porastają lasy świerkowo-bukowe regla dolnego. Okolice Lasówki są malowniczo położone, a z wielu miejsc roztacza się rozległa panorama na najwyższą część Gór Orlickich. We wsi zachował się kamienny kościół filialny św. Antoniego z roku 1912, oraz kilka zabytkowych sudeckich drewnianych chałup mieszkalnych z XIX wieku oraz fundamenty trzech pieców szklarskich.

Na wypoczynek zapraszamy do naszej agroturystyki przez cały rok zarówno latem i zimą okolica jest piękna, zapewnia ciszę i spokój. Oddalony o 5 km Zieleniec jest rajem dla narciarzy, a położenie przy drodze naszego obiektu zapewnia łatwy dojazd nawet w trudnych warunkach zimowych. Oprócz atrakcji związanych ze sportami zimowymi uprawianym w Zieleńcu czy też na sąsiednich czeskich wyciągach w Orlickich Zahori w okolicy znajdują się również inne godne polecenia atrakcje turystyczne między innymi szlak turystyczny czerwony prowadzący z Długopola-Zdroju do Dusznik-Zdroju.

W naszej ofercie znajdzie Państwo 4 pokoje czteroosobowe znajdujące się na parterze i piętrze. Dwa pokoje znajdujące się na parterze oraz cztery pokoje na pietrze z łazienkami 2-pokoje 2 osobowe z łazienkami i dwa pokoje czteroosobowe. W każdym pokoju znajduje się telewizor. Powyższa oferta dostępna jest również z wyżywieniem - śniadanie i obiadokolacja. Czas posiłków dostosowujemy indywidualnie do klientów. Do dyspozycji gości uruchomiliśmy mini aneks kuchenny.

Dodatkowo naszym Gościom proponujemy również mały domek, który znajduje się przy głównym budynku. W domku są 4 miejsca noclegowe na piętrze - poddasze.  Powierzchnia użytkowa domku to około 43 m2, ogrzewany jest przez CO oraz dodatkowo można korzystać ze znajdującego się tam piecyka. W skład domku wchodzi: - salonik na parterze wraz z TV Sat - aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem - łazienka - toaleta, prysznic, umywalka (parter) - sypialnia - 2 łóżka 1-osobowe i 1 łóżko 2-osobowe, stół, krzesła, wieszak na ubrania - poddasze.

Posiadamy również do wynajęcia dom dla grup 20 - osobowy drewniany dom, do którego przyjmujemy wyłącznie grupy, firmy, imprezy integracyjne.

Serdecznie zapraszamy do Agroturystyki Na Pograniczu!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat kłodzki, Dolnośląskie
Lasówka 10 , 57-500 Bystrzyca Kłodzka

Video

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić