plcsenfrdeitlvltptruskessvuk

Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Agroturystyka Pod Leszczyną

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 663
Wyświetlony: 4029
Wygasa: 2024-12-02 08:19:00
0.00 (0 głosów)
Cena: 35 PLN/osoba PLN
Plusy:

Opis

Agroturystyka Pod Leszczyną to malownicze miejsce położone w Wambierzycach na skraju Parku Narodowego Gór Stołowych. Wambierzyce są zaciszną miejscowością leżącą w województwie dolnośląskim, w gminie Radków, pomiędzy Nową Rudą i Polanicą Zdrój. Miejscowość malowniczo usadowiona jest w Kotlinie Kłodzkiej, pomiędzy trzema wzgórzami, w dolinie potoku Cedron u podnóża Gór Stołowych. W pobliżu naszego gospodarstwa przebiegają liczne trasy do turystki pieszej i rowerowej.

To znany również w okolicy ośrodek kultu Maryjnego, zwany często Śląską Jerozolimą. Wambierzyce słyną z okazałej, robiącej niemałe wrażenie bazyliki renesansowej, będącej Sanktuarium Maryjnym. Świątynia stanowi prawdziwą perłę wśród zabytków Ziemi Kłodzkiej.

Agroturystyka Pod Leszczyną to możliwość zrelaksowania się i oderwania od codziennego zgiełku miasta. Świeże powietrze, cisza i obcowanie z naturą sprawią, że wypoczynek u nas naładuje Państwa pozytywną energią na długi czas.

Naszym Gościom oferujemy cztery 3- i 2- osobowe przytulne pokoje i 2 łazienki. Do dyspozycji Gości jest również: aneks kuchenny, ogród z miejscem na grill i ognisko oraz parking. W gospodarstwie od lat prowadzimy ekologiczną pasiekę, dlatego też przebywający u nas Goście mają możliwość zakupu miodu.

Na terenie gospodarstwa organizujemy również wczasy rekreacyjno – odchudzające, na których zapewniamy pełne wyżywienie, wędrówki szlakami Parku Narodowego Gór Stołowych oraz różnego rodzaju zajęcia ruchowe. Zapraszamy Serdecznie na 7 Dniowe Turnusy Odchudzające, na których nasi trenerzy personalni i instruktorzy połączą Państwa wypoczynek z aktywnością fizyczną, poprawiając Państwa kondycję i samopoczucie. O wyżywienie zadba dietetyk, przygotowując dietetyczne posiłki z produktów pochodzących z naszych upraw. Podczas turnusu poznają państwo zasady zdrowego żywienia i przekonają się, że zdrowe jedzenie może być również smaczne, a dieta i aktywność fizyczna to nie wyrzeczenia a styl życia.

Serdecznie zapraszamy do naszej agroturystyki Pod Leszczyną!!

Lokalizacja

Powiat kłodzki, Dolnośląskie
ul. Wiejska 71, 57-420 Wambierzyce

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić