Skip to main content

510

Agroturystyka Ranczo


Opis

Agroturystyka Ranczo położone jest na Pojezierzu Mazurskim w otulinie Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, w cichym zakątku wsi Jabłonki, nad morenowym jeziorem Omulew. Powiat Nidzicki, w którym znajduje się nasze Ranczo należy do obszaru „Zielonych Płuc Polski”. Jego charakterystyczną cechą jest mało spotykany w skali europejskiej pagórkowaty krajobraz, pokryty polodowcowymi jeziorami oraz lasami. Na Ziemi Nidzickiej są liczne rezerwaty, gdzie można zobaczyć siedliska wielu rzadkich gatunków flory i fauny. Miłośnicy przyrody mogą zwiedzić między innymi Rezerwat „Źródeł Rzeki Łyny” to urocza, rozległa dolina z bocznymi wąwozami. Rezerwat przyrody nieożywionej Koniuszanka I oraz Rezerwatu florystycznego Koniuszanka II, gdzie na uwagę zasługuje starodrzew dębowy oraz daglezje.

Nasze Gospodarstwo to doskonała baza wypadowa zarówno na weekendy, urlopy, wczasy, a także spływy kajakowe, wyprawy piesze i rowerowe oraz do zwiedzania historycznych miejsc Warmii i Mazur.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy sezonowy, w pełni wyposażony apartament do 4 osób oraz samodzielny dom całoroczny dla około 10 osób, w którym znajdują się 3 sypialnie, 2 łazienki, nowocześnie wyposażona kuchnia, salon kominkowy, TV w każdym pokoju. Na terenie posesji obszerny zadbany ogród, boisko do koszykówki, siatkówki plażowej, badmintona, stawek, miejsca do grillowania, huśtawki, piaskownica, basen ogrodowy oraz trampolina dla dzieci.

Niewątpliwą atrakcją naszego gospodarstwa jest ekoskansen z wystawą maszyn rolniczych i sprzętów domowych z początku XX wieku w  Zakątku Rolnika. Korzystamy z Odnawialnych Źródeł Energii.

Gościom zapewnimy spokój, ciszę, dużo przestrzeni , kontakt z przyrodą, a dla chętnych zorganizujemy spotkanie integracyjne przy ognisku.

Serdecznie zapraszamy do naszej Agroturystyki Ranczo przez 4 pory roku.

od 50 PLN/doba/osoba PLN

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel. +48 502 602 156

Adres

Jabłonka 57
13-100 Nidzica
Warmińsko-mazurskie, Powiat nidzicki

Displayed: 5747 - Agroturystyka

Lokalizacja

Jabłonka 57 - 13-100 Nidzica - Warmińsko-mazurskie, Powiat nidzicki