Skip to main content

667

Agroturystyka Tyrolczyk


Opis

Agroturystyka Tyrolczyk w miejscowości Mysłakowice to zabytkowy, utrzymany w stylu tyrolskim dom, położony u podnóży Karkonoszy, we wschodniej części Kotliny Jeleniogórskiej. Gospodarstwo położone jest 3km od dolnośląskiej stolicy nart - Karpacza. Miasto oferuje szereg stoków narciarskich: tak dla zaawansowanych, jak i dla tych, którzy na nartach stawiają pierwsze kroki. Położenie gospodarstwa w pobliżu trasy Jelenia Góra - Karpacz, gwarantuje dogodny dojazd do centrum, skąd w prosty sposób dostaniemy się pod wybrany stok narciarski.

Przepiękne okoliczne tereny są mocno zorientowane na turystykę rowerową.  Rowerem można dostać się praktycznie wszędzie, dzięki sieci asfaltowych dróg rowerowych, łączących okoliczne, warte zwiedzenia miejsca. Dla miłośników górskich przygód największą atrakcją będzie z pewnością przepiękne pasmo Karkonoszy. Śnieżka, Śnieżne Kotły, Szrenica, setki mniej lub bardziej wymagających szlaków po górach bądź dolinach, za pan brat z naturą, z dala od miejskiego zgiełku.

Gospodarstwo otoczone jest pięknym sadem oraz kilkoma stawami hodowlanymi. Systematycznie zarybiane, stanowią nie lada atrakcję zarówno dla zapalonych wędkarzy jak i dla laików, którzy chcieliby spróbować swoich sił w łowieniu W pobliżu znajduje się rzeka Łomnica. Piękne tereny spacerowe zachęcają do pieszych oraz rowerowych wędrówek, a dzięki niewielkiej odległości dzielącej nasze gospodarstwo od Karpacza, znajdzie się tutaj także coś dla miłośników górskich eskapad jak i amatorów białego szaleństwa. Ogród jest wspaniałym miejscem zabaw dla dzieci oraz wypoczynku dla dorosłych. Dla entuzjastów wczasów w siodle, organizujemy przejażdżki konne. Może to okazać się prawdziwą przygodą dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji tego spróbować. .

Nasz obiekt dysponuje pokojami: 2-, 4-, i 5-osobowymi z dostępem do kuchni, stołówki oraz pokoju gościnnego. Każdy z pokoi jest w pełni wyposażony i posiada oddzilną łazienkę z kabiną prysznicową. Naszym gościom oferujemy smaczne, wiejskie posiłki. Zmotoryzowanym zapewniamy miejsce na samochód.

Znajdzie się tutaj również miejsce dla waszych czworonożnych przyjaciół, jeśli chcielibyście zabrać je ze sobą. Organizujemy ogniska, grille oraz imprezy okolicznościowe, wedle życzeń naszych Gości.

Serdecznie zapraszamy do naszej Agroturystyki Tyrolczyk!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 502 479 876
tel.+48(75) 753 41 32

Adres

ul. Łokietka 14
58-533 Mysłakowice
Dolnośląskie, Powiat jeleniogórski

Displayed: 4214 - Agroturystyka

Lokalizacja

ul. Łokietka 14 - 58-533 Mysłakowice - Dolnośląskie, Powiat jeleniogórski