plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Agroturystyka UL

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 227
Wyświetlony: 1725
Wygasa: 2021-04-23 08:00:00
0.00 (0 głosów)
Cena: 35-50 PLN/osoba PLN
Kontakt tel.+48 664 830 083
https://www.facebook.com/AgroturystykaUl/
Plusy:

Opis

Nad czystym i pięknym jeziorem Siecino na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego i na obszarze NATURA 2000, przy trasie nr 173 łączącej miejscowości Drawsko Pomorskie i Połczyn Zdrój, otoczone kamiennym murem i ciągnącymi się setkami metrów ogrodzeniami z drewnianych desek, znajdziecie jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne miejsce jakim jest EKOLOGICZNE GOSPODARSTWO ROLNO-AGROTURYSTYCZNE "UL".

Dlaczego warto do nas przyjechać:

1.Posiadamy unikalne na skale Europy stado dzikich koni w ilości 400 sztuk żyjących przez cały rok na wolności, wszystkie konie używane do jazdy,rajdów,rekreacji,pracy w polu pochodzą z naszego gospodarstwa -wywodzą się ze stada dzikich koni co za tym idzie są zdrowe psychicznie i fizyzcznie, spokojnie, odporne na trudne warunki atmosferyczne, wytrzymałe kondycyjnie. Konie pochodzące z dzikiego stada rewelacyjnie spisują się w terenie, gdyż nie płoszą się w takim stopniu jak konie hodowane w stajniach i nie boją się przeszkód terenowych. Praca z dzikimi końmi jest wbrew pozorom łatwiejsza i pouczająca gdyż mamy okazję poznać prawdziwą psychikę konia żyjącego na wolności (nie zepsutego przez człowieka)-zaletę pracy z dzikimi końmi docenili słynni polscy zaklinacze jak również zagraniczni, którzy organizują u nas szkolenia z dzikimi końmi w specjalnie do tego przystosowanych roundpenach z galerią widokową (unikalną na skale Europy) zespół roundepnów jest połączony profesjonalnym przepędem co ułatwia i zapewnia bezpieczną pracę.

2.Posiadamy prawie 2000 ha łąk i pastwisk na obszarze Parku Krajobrazowego, Natury 2000, rezerwatów przyrody.

3.Siedziba gospodarstwa znajduje się nad jeziorem Siecino-perełką pojezierza drawskiego. Posiadamy własną ogrodzoną plażę.

4.Gospodarstwo posiada ujęcie wody idealnie zmineralizowanej z własnej studni głębinowej o głębokości 85 metrów.

5.Gospodarstwo jest samowystarczalne pod względem żywnościowym. Produkujemy własną ekologiczną żywność na polach,które od prawie 30 lat nie są skażone chemią. Jesteśmy pionierem w dziedzinie ekologii i posiadamy certyfikat Jednostki Certyfikującej PCBC o nr PL-EKO-06-0000002.

6.Tereny o powierzchni prawie 2000 ha należące do gospodarstwa są pocięte lasami, jeziorami, bagienkami, rzekami, stawami, wąwozami o zróżnicowanej konfiguracji terenu.

7.Gospodarstwo znajduje się blisko morza a jednocześnie daleko od dużych miast i ośrodków przemysłowych w rejonie o najniższym zaludnieniu w Polsce.

8.Gospodarstwo posiada własną pasiekę w ilości 30 rodzin pszczelich, gdzie miód jest produkowany skrajnie ekologicznymi metodami.

9.Posiadamy bardzo duży ogród owocowo-warzywny. Warzywa i owoce przetwarzane są ręcznie na soki,dżemy,powidła,kompoty.

10.Gospodarstwo posiada gabinet masażu oraz wykwalifikowanego masażystę. W ofercie masaż gorącymi kamieniami,bańką chińską oraz masaż lampą.

Tu zawsze wiele się dzieje - wielu ludzi i zwierzęta gdzie okiem sięgnąć i praca wre - jak w "UL"-u !

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje dwuosobowe, Pokoje trzyosobowe, Pokoje czteroosobowe
Udogodnienia w pokoju Widok, Kominek, Kuchnia / aneks kuchenny, Czajnik elektryczny
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
Wyżywienie Śniadania
Atrakcje w okolicy Rowery, Jazda konna, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat drawski, Zachodniopomorskie
Szczycienko, Polska, 78-523

Video

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić