Skip to main content

892

Austeria Staniszów


Opis

Austeria Staniszów położona jest za wsią o tej samej nazwie, będącej częścią Doliny Pałaców i Ogrodów. W samej wsi znajdują się dwa interesujące obiekty architektoniczne: Pałac Staniszów oraz Pałac na Wodzie. A w lesie nieopodal Austerii znajdziecie Państwo mistyczny Zamek Henryka. Jadąc dalej na terenie 100km2 znajdziecie unikatową enklawę 30 zamków, pałaców i dworów zlokalizowanych w Karkonoszach i Rudawach Janowickich.

Jesteśmy wymarzoną bazą wypadową dla Gości wypoczywających aktywnie w Karkonoszach, Górach Izerskich lub Sudetach niezależnie od rodzaju aktywności: trekking, rowery, narty cross-country, narty biegowe czy też zjazdowe, 4x4, motocykle (adventure ale też każdy inny). Aktywny wypoczynek możliwy jest także na miejscu, jesteśmy otoczeni dziką karkonoską przyrodą umożliwiającą długie wędrówki z dala od cywilizacji.

Austeria umożliwia również wypoczynek bardziej pasywny, korzystając z walorów przyrodniczych okolicy można u nas zorganizować zamknięte kameralne warsztaty, zajęcia, spotkania, itp. Można także świętować w kameralnym gronie urodziny i inne będące okazjami do spotkań z rodziną i znajomymi. Posiadamy dwa miejsca do robienia ognisk, grilla, barbecue, itp..

Nasza Austeria to dom zbudowany z materiałów naturalnych (glina, kamień, drewno), oddająca swoim designem ducha mijających epok. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy jeden sześcioosobowy apartament z aneksem kuchennym oraz 4 pokoje: 2-, 3- i 4-osobowe. W każdym z nich znajduje się łazienka z toaletą. W zależności od pokoju na podłogach znajdziecie jedynie materiały naturalne (parkiet lub deska). Na naszych łóżkach leżą materace z profesjonalnej pianki i stosunkowo dużej twardości umożliwiające komfortowy sen. Dodatkowo w każdym z pokoi jest pościel z adamaszku oraz hotelowe, białe ręczniki. Nasz dom dysponuje zapleczem gastronomicznym i może serwować Państwu autorskie dania uwzględniające także gusta i potrzeby kulinarne gości będących wegetarianami bądź weganami.

Przebywając w gościnnych progach naszego domu będziecie Państwo mieli do dyspozycji lasy i łąki na przestrzeni kilkunastu kilometrów. Z kolei zaczynając podróż na dwóch lub czterech kołach będziecie postawieni przed bardzo trudnym wyborem, w szczególności mając do dyspozycji kilka wolnych dni: trzeba będzie wybrać spośród bardzo dużej liczby ciekawych miejsc, zarówno krajobrazowo jak i architektonicznie.

Serdecznie Zapraszamy do naszej Austerii w Staniszowie!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 888 933 799

Adres

ul. Malinowa 21
Staniszów 58-500
Dolnośląskie, Powiat jeleniogórski

Displayed: 4555 - Agroturystyka

Lokalizacja

ul. Malinowa 21 - Staniszów 58-500 - Dolnośląskie, Powiat jeleniogórski