plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Dworska Zagroda - Agroturystyka Korytowo

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 882
Wyświetlony: 1833
Wygasa: 2022-12-03 11:54:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 660 206 833
tel.+48 501 307 666
https://www.facebook.com/Dworska-Zagroda-Agroturystyka-404611510378172/
Plusy:

Opis

Dworska Zagroda położona jest na kolonii wsi Korytowo, gmina Maszewo, w powiecie goleniowskim w malowniczym miejscu, z dala nie tylko, od dużych miast ale również od innych gospodarstw wiejskich.

Proponujemy Państwu, wypoczynek w samym sercu natury, blisko lasów i stawów rybnych. Miejsce to o każdej porze roku jest urocze. Panuje spokój, cisza, kameralna domowa atmosfera. Nasza okolica zachęca do spacerów po leśnych bezdrożach, gdzie można spotkać dzikie zwierzęta: sarny, jelenie, dziki, lisy, jenoty, bażanty, żurawie i bociany. Pobyt w Dworskiej Zagrodzie sprzyja odpoczynkowi i wypoczynkowi a także umożliwia bezpośredni kontakt z przyrodą- naturą.

Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy wygodnie urządzone pokoje: dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe z łazienkami. Każdy z pokoi ma wyjście na taras i swój kącik do odpoczynku. Proponujemy Państwu śniadania między innymi na bazie własnych produktów ekologicznych oraz obiadokolacje. Ekologiczne warzywa i owoce z własnego ogrodu i sadu są podstawą naszego wyżywienia.

Można u nas połowić rybki, zebrać grzybki, smacznie zjeść i delektować się pysznymi wypiekami.

Każdy z Gości znajdzie dla siebie odpowiednią formę wypoczynku albo aktywnie na basenie, rowerze albo biernie leżąc na hamaku i czytając książkę.

Dworska Zagroda zaprasza na pobyty, weekendowe i urlopowe. Organizujemy dla gości weekendowe biesiady z"klimatem", oraz cało rocznie imprezy okolicznościowe.

Serdecznie Zapraszamy!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat goleniowski, Zachodniopomorskie
Korytowo 44, 72-130 Korytowo

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić