Skip to main content

505

Frajda - Agroturystyka Mazury


Opis

Proponujemy Państwu kwatery prywatne do wynajęcia w Jabłonce k/ Nidzicy, nad brzegiem jeziora Omulew, wśród rozległych lasów Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej na Mazurach, w tzw. „Krainie 7 osobliwości”, gdzie żyją Wodnice i Wodnik Omulek. Wieś dla swoich Gości przygotowała wiele atrakcji, zachęcając do poznania jej historii, tradycji, przyrody oraz ciekawych ludzi, którzy tu mieszkają.

W lasach na grzybiarzy czekają: prawdziwki, kurki, podgrzybki i inne owoce lasu, na wędkarzy natomiast: sandacze, szczupaki, dorodne płocie, okonie i węgorze. Porad dla wędkarzy udzieli gospodarz, były rybak. W chłodne wieczory można rozpalić ogień w kominku lub ognisko nad wodą i podziwiać zachody słońca nad jeziorem.

Agroturystyka Frajda to kameralny dom wypoczynkowy, gdzie można wypocząć w komfortowych pokojach apartamentowych. Jest to idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną czy przyjaciółmi z dala od miejskiego zgiełku, wśród mazurskiej przyrody. Okolica Obiektu gwarantuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu.

Agroturystyka Frajda oferuje Gościom zakwaterowanie w komfortowych apartamentach. Mieszczą się one w zabytkowym budynku, który został podzielony na trzy samodzielne mieszkania. Każdy z apartamentów ma swoje wejście. Dwa mieszkania są dwupoziomowe, posiadają kilka pomieszczeń (pokój z TV, sypialnia, kuchnia, łazienka), w których wygodnie może mieszkać 5-6 os. Ponadto do dyspozycji właściciele oddają apartament 2 os. z kominkiem, aneksem kuchennym, łazienką, TV.

W okolicy naszej agroturystyki można odnaleźć wiele ciekawych miejsc: dla miłośników "dwóch kółek" utworzone zostały ścieżki rowerowe oraz szlaki piesze. Dla fanów sportów wodnych, polecamy szerszą gamę udogodnień: rowery wodne, łodzie, kajaki. To właśnie kajaki pozwalają nam odkryć szlak rzeki Omulew.

Nasza Agroturystyka Frajda na Mazurach, nad pięknym jeziorem jest wspaniałym pomysłem na spędzenie wakacji w ciszy, spokoju, blisko natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

od 120 PLN/doba PLN

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 (89) 625 94 39
tel. +48 608 411 776

Adres

Jabłonka 7
13-100 Nidzica
Warmińsko-mazurskie, Powiat nidzicki

Displayed: 5699 - Agroturystyka

Lokalizacja

Jabłonka 7 - 13-100 Nidzica - Warmińsko-mazurskie, Powiat nidzicki