Skip to main content

1168

Gospodarstwo Agroturystyczne "Na kresowym szlaku"- Teptiuków

Informacje o obiekcie

 • Pokoje:
  Pokoje jednoosobowe, Pokoje dwuosobowe, Pokoje trzyosobowe
 • Udogodnienia w pokoju:
  Taras, Widok, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
 • Udogodnienia:
  Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
 • Wyżywienie:
  Bez wyżywienia
 • Atrakcje w okolicy:
  Rowery, Kajaki, Jazda konna, Piesze wycieczki, Produkcja wyrobów lokalnych, Skanseny regionalne, Parki krajobrazowe

Opis

Zapraszamy do Gospodarstwo Agroturystyczne "Na kresowym szlaku" położonego w nadbużańskiej wsi Teptiuków w gminie Hrubieszów.

Ziemia Hrubieszowska to malownicze krajobrazy pofałdowanych pól oraz bogata historia, potwierdzana przez liczne zabytki i stanowiska archeologiczne. Miasto Hrubieszów jest najdalej wysuniętym na wschód miastem w Polsce. To właśnie tutaj znajduje się przepiękna, trzynastokopułowa cerkiew prawosławna pw. Wniebowzięcia NMP.

Do najstarszych zabytków należą: podominikański kościół pw. św. Mikołaja, kościół pw. św. Stanisława Kostki, barokowa plebania - miejsce urodzenia Aleksandra Głowackiego (bardziej znanego jako Bolesław Prus), czy dwór rodziny Du Chateau – obecna siedziba Muzeum im. ks. St. Staszica. W Hrubieszowie przyszedł na świat i spędził dzieciństwo prof. Wiktor Zin, architekt, rysownik, regionalista.

Wioska Gotów w Masłomęczu jest miejscem, gdzie staniesz oko w oko z jedną z najbardziej fascynujących kultur starożytnej Europy. Zrekonstruowane chaty gockie pozwolą Państwu dowiedzieć się jak wyglądało codzienne życie w II-IV wieku.

To także kraina unikalnych drewnianych cerkwi. Jedna z najpiękniejszych znajduje się w miejscowości Chłopiatyn.

Dla spragnionych kontaktu z przyrodą polecamy dolinę Bugu. Malowniczy fragment rzeki w sąsiedztwie ruin zamku znajduje się w miejscowości Kryłów. Dołhobyczów, Gródek, Horodło, Myców, Dłużniów – lista interesujących miejsc, czekających na na Ziemi Hrubieszowskiej jest długa.

Nasz Teptiuków to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią spokój. Odpocznij po ciężkim tygodniu i przyjedź do nas na kilka dni. Naładuj akumulatory spacerując po naszych lasach czy jeżdżąc na rowerze i zwiedzając okoliczne miejscowości. Czyste powietrze, piękne lasy, ostoja ptactwa i zwierzyny oraz parki krajobrazowe zachęcają do wypoczynku i uprawiania turystyki. Obecność rzeki Bug i Huczwy daje wspaniałe warunki do wędkowania.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty agroturystycznej skierowanej zarówno do Gości indywidualnych jak i dla firm.

Do dyspozycji Państwa przygotowaliśmy wygodne pokoje:

- 2 trzyosobowe,

- 1 dwuosobowy,

- 1 jednoosobowy, z niekrępującym oddzielnym wejściem.

Wszystkie pokoje wyposażone są łazienki.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy również dobrze wyposażoną kuchnię.

Przed domem znajduje się obszerny parking oraz całoroczna altana.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 667 357 183

Adres

Teptiuków 102
22-500 Hrubieszów
Lubelskie, Powiat hrubieszowski

Displayed: 912 - Agroturystyka

Lokalizacja

Teptiuków 102 - 22-500 Hrubieszów - Lubelskie, Powiat hrubieszowski