Skip to main content

1136

Gospodarstwo Agroturystyczne Skotnica - Wielka Wieś

Informacje o obiekcie

 • Pokoje:
  Pokoje czteroosobowe
 • Atrakcje lokalne:
  Wycieczki rowerowe, Jazda konna, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Centrum Fitness, Muzeum, wystawy, Park narodowy
 • Udogodnienia w pokoju:
  Balkon, Taras, Widok, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
 • Udogodnienia:
  Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
 • Wyżywienie:
  Bez wyżywienia
 • Atrakcje w okolicy:
  Rowery, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Park Narodowy

Opis

Zapraszamy serdecznie do Gospodarstwa Agroturystycznego Skotnica w malowniczej wsi Wielka Wieś, położonej na terenie Jury Krakowsko - Częstochowskiej przy drodze krajowej 94 w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego.

Nasze gospodarstwo leży na jednym z najbardziej ciekawych i urokliwych terenów w tak bliskim otoczeniu Krakowa. Położenie w rejonie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, piękne dolinki jurajskie, liczne wapienne formy skalne o oryginalnych kształtach (m.in.: Maczuga Herkulesa, Iglica, Sokola Skała), jaskinie oraz bujna roślinność decydują o jej atrakcyjności krajoznawczej i turystycznej.

W Wielkiej Wsi można czas spędzić również aktywnie: konno, popływać, pojeździć na rowerach, a zimą na nartach. Nasze gospodarstwo zajęło III miejsce w konkursie „Zielone Lato 2006” oraz II miejsce w konkursie „Najładniejsze i najbezpieczniejsze gospodarstwo agroturystyczne powiatu krakowskiego 2006”.

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy dwa mieszkania dwupokojowe z kuchnią oraz łazienkami. Teren gospodarstwa jest ogrodzony więc bardzo bezpieczny dla dzieci. Znajduje się tu plac zabaw z piaskownicą, huśtawką, zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową oraz trampoliną. Na terenie jest wydzielone miejsce do parkowania samochodów osobowych ( 5 miejsc ) jak i miejscem do grilowania. Wokół domu jest ogród kwiatowy, jest też sad czereśniowy. Sad jest równocześnie miejscem w którym można urządzić ognisko i wszelakie zabawy.

Nasze gospodarstwo jest też doskonałą “bazą wypadową“ dla wszystkich, którzy będąc blisko Krakowa, pragną być też blisko natury, chcą korzystać z walorów przyrodniczych i kulturowych południowej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 691 674 004

Adres

ul. Szkolna 17
32-089 Wielka Wieś
Małopolskie, Powiat krakowski

Displayed: 1607 - Agroturystyka

Lokalizacja

ul. Szkolna 17 - 32-089 Wielka Wieś - Małopolskie, Powiat krakowski