Skip to main content

780

Gospodarstwo Agroturystyczne U Gosi


Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne u Gosi położone jest w łańcuchowej wsi Sierpnica w gminie Głuszyca w powiecie wałbrzyskim. Nasza wieś położona w przepięknym Obniżeniu Górnej Bystrzycy na wysokości od 420 do 936m.n.p.m w otoczeniu Gór Sowich, Kamiennych i Wałbrzyskich. Słyniemy ze wspaniałych górskich panoram, tras Strefy MTB i podziemnych obiektów Riese.

Dla miłośników kolarstwa górskiego przygotowano 150 km tras rowerowych - od najłatwiejszych żółtej i pomarańczowej, po czarną i zieloną. Okoliczne trasy rowerowe doceniają nawet najbardziej wytrawni górale. Biegną one głównie górskimi drogami i ścieżkami- i co ciekawe - przebiegają w bezpośredniej bliskości wyjątkowych atrakcji turystycznych, między innymi w pobliżu Podziemnego Miasta Osówka - ostatniej i najbardziej rozbudowanej kwatery Adolfa Hitlera na Dolnym Śląsku, w okolicach Doliny Pięciu Stawów, Kamyków - nieczynnego kamieniołomu, który przypomina górskie jeziorko i urzeka swoim niecodziennym pięknem o każdej porze roku. Trasy rowerowe prowadzą także w okolice ruin średniowiecznego zamku Rogowiec, najwyżej położonego zamku w Polsce oraz otaczają jeden z najwyższych szczytów Sudetów Środkowych - Waligórę (936 m n.p.m.).

Nasza bliższa i dalsza okolica jest doskonałym miejscem do uprawiania wielu sportów między innymi: narciarstwa biegowego, narciarstwa zjazdowego, wspinaczki po lodospadach, paralotniarstwa oraz turystyki konnej.

Zapraszamy na wypoczynek w domowej atmosferze i miłym otoczeniu wśród fauny i flory wiejskiej okolicy. Nasz dom to wymarzone miejsce, aby odpocząć od codzienności, pracy i nieznośnych miejskich hałasów. U nas znajdziecie Państwo upragniony spokój potrzebny zarówno ciału, jak i duszy.

Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy:

- dwa pokoje 2 - osobowe,

- jeden pokój 3 - osobowy,

- apartament przystosowany również dla osób niepełnosprawnych (od 2-5 osób).

W standardzie oferujemy:

- oddzielne wejście z tarasem,

- boisko do gier zespołowych,

- miejsce na grilla i ognisko,

- bezpieczny parking samochodowy na terenie posesji,

- mały przydomowy staw rybny,

- możliwość wypożyczenia rowerów.

Serdecznie Zapraszamy!!

 

apartament 40 PLN, pokoje 35 PLN od osoby powyżej jednej doby PLN

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48(74) 880 81 80
tel.+48 505 297 808

Adres

Sierpnica ul. Świerkowa 25
58-340 Głuszyca
Dolnośląskie, Powiat wałbrzyski

Displayed: 5694 - Agroturystyka

Lokalizacja

Sierpnica ul. Świerkowa 25 - 58-340 Głuszyca - Dolnośląskie, Powiat wałbrzyski