Skip to main content

986

Kwatera Myśliwska w Niezgodzie


Opis

Kwatera Myśliwska położona jest w małej dolnośląskiej miejscowości Niezgoda, na skraju parku krajobrazowego „Dolina Baryczy”, którego cechą charakterystyczną są liczne stawy, które budowano już od XIII w. Przeważająca część doliny wraz z otaczającymi ją wzgórzami pokryta jest lasami. Pomiędzy nimi znajdują się pola uprawne, łąki i pastwiska.

Niezgoda łączy w sobie elementy atrakcyjne pod względem architektonicznym (zachowane domy o konstrukcji szkieletowej) z atrakcyjnością przyrodniczą, która stanowi główny atut miejscowości. W otoczeniu wsi znajdują się trzy stawy hodowlane, które stanowią bazę lęgową i pokarmową dla bardzo wielu gatunków ptactwa wodnego. Na południe od Niezgody znajduję się unikalny rezerwat przyrody „Olszyny Niezgodzkie”.

Lokalizacja naszej kwatery daje gwarancję spokoju, ciszy oraz czystego powietrza, stwarza również dogodne warunki dla aktywnego wypoczynku.

Nasza Kwatera Myśliwska posiada wieloletnią tradycję, swoja działalność rozpoczęła już w 1980, kwatera w roku 2010 przeszła gruntowną rewitalizację i obecnie dysponuje dziewięcioma pokojami 2- ,3 - ,4 - osobowymi wyposażonymi w łazienki oraz TV. W okresie zimowym Goście Kwatery Myśliwskiej mogą odpoczywać w aromatycznej saunie.

Na życzenie Gości właściciele przygotowują pyszne regionalne potrawy oparte na świeżych miejscowych, ekologicznych produktach. W ofercie gastronomicznej znajduje się również wiele potraw z dziczyzny, ugotowanych według przekazywanej z pokolenia na pokolenie receptury. Organizujemy również komunie, imprezy okolicznościowe, konferencje.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 600 605 395

Adres

Niezgoda 13
55-140 Niezgoda
Dolnośląskie, Powiat trzebnicki

Displayed: 3482 - Agroturystyka

Lokalizacja

Niezgoda 13 - 55-140 Niezgoda - Dolnośląskie, Powiat trzebnicki