plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Nad Stawem - Agroturystyka Łagów

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 739
Wyświetlony: 3751
Wygasa: 2023-03-13 05:00:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48(68)341 25 28
tel.+48 602 350 493
https://www.nad-stawem.com/pl
Plusy:

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Stawem położone jest w niewielkiej miejscowości Łagów Lubuski w powiecie świebodzińskim. Łagów to urokliwe miejsce, w północno-zachodniej części Polski, w centralnej części województwa lubuskiego. To niewielkie miasteczko ze względu na swe walory turystyczne i przyrodnicze od dawna nazywane jest "Perłą Ziemi Lubuskiej".

Malownicze położenie na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami: Trześniowskim i Łagowskim sprawia, że każda wyprawa w tamte okolice staje się niesamowitą przygodą. Bliskość Łagowskiego Parku Krajobrazowego i licznych rezerwatów przyrody przyciąga turystów z całego świata. Na terenie parku istnieje sieć dobrze oznakowanych szlaków turystycznych, rowerowych i ścieżek przyrodniczych, pozwalających na dokładne zapoznanie się z atrakcjami parku i jego gruntowne zwiedzenie.

W sezonie letnim każdy znajdzie tam coś dla siebie: spacerowicze, amatorzy pływania, miłośnicy wędkowania, a także płetwonurkowie. Wizytówką Łagowa jest średniowieczny Zamek Joannitów, który znajduje się w samym centrum miasteczka. Możliwe jest również wejście na 35 metrową wieżę zamkową, z której roztacza się przepiękny widok na Łagów i okolice.

Łagów ma do zaoferowania nie tylko atrakcje o charakterze turystycznym i historycznym, ale i kulturalnym. Tu zawsze się coś dzieje. Jarmarki, turnieje rycerskie, pokazy walk, tańca i mody średniowiecznej, koncerty, tańce dworskie, zabawy. Pod koniec czerwca w Łagowie odbywa się Lubuskie Lato Filmowe, które jest najstarszym kinowym festiwalem w Polsce.

Do dyspozycji Państwa oddajemy apartament, w skład którego wchodzą dwa pokoje:

- pokój duży (31m2) z łóżkiem 2-osobowym oraz dwoma rozkładanymi sofami i telewizorem,

- pokój mały (11m2) z łóżkiem 2-osobowym i telewizorem. Za dodatkową opłatą, istnieje również możliwość wynajęcia trzeciego pokoju (11,5m2) z łóżkiem 2-osobowym, który znajduje się na tym samym piętrze.

Ponadto w skład apartamentu wchodzą aneks kuchenny i pomieszczenie jadalnio-wypoczynkowe (17m2) oraz łazienka. W aneksie kuchennym znajdują się: lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektr., naczynia kuchenne oraz sztućce. Kuchnia do gotowania znajduje się w sąsiednim budynku.

Maksymalnie w naszej agroturystyce może nocować do 10 osób. Do apartamentu prowadzi osobne wejście. Zapewniamy parking oraz Wi-Fi (oba bezpłatnie). Akceptujemy również zwierzęta domowe.

Zapewniamy wypoczynek w ciszy i spokoju na naszej 3-hektarowej, zalesionej i trawiastej działce, na której znajdują się trzy zarybione stawy.

Zapraszamy Państwa serdecznie przez cały rok!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat świebodziński, Lubuskie
ul. Kolonia 3, 66-220 Łagów Lubuski

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić