Skip to main content

1055

RZESZOWIAK - Domek Letniskowy - Gulbity


Opis

Serdecznie Zapraszamy do domku letniskowego Rzeszowiak w Gulbitach koło Morąga, położonego nad przepięknym jeziorem Narie,  które jest jednym z większych jezior Pojezierza Iławskiego.

Całe jezioro objęte jest strefą ciszy, co oznacza, że obowiązuje zakaz pływania z użyciem silników spalinowych. Dzięki temu udaje się zachować wysoki stopień czystości wód – ono ma I klasę czystości. Korzystają z tego wędkarze, którzy mają wyśmienite warunki do połowu szczupaków, węgorzy, sielawy, linów i okoni. Zróżnicowane ukształtowanie dna jeziora Narie (pagórkowata powierzchnia przeplata się z licznymi rynnami) oraz duża przejrzystość wody (do 5 m) sprawia, że jest ono atrakcyjnym miejscem dla nurków. Natomiast południowa część jeziora idealnie nadaje się do żeglowania oraz windsurfingu.

Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy klimatyczny całoroczny dom letniskowy położony nad najczystszym jeziorem Warmii i Mazur - Narie. Raj dla wędkarzy (szczupaki, okonie, węgorze, sielawy...).

Dom przeznaczony jest dla 6 osób (po uzgodnieniu można dostawić 1 łóżko),  wyposażony jest w trzy sypialnie, każda z tarasem widokowym. Salon z kominkiem, kuchnia, łazienka z natryskiem i WC. Garaż zabezpieczony alarmem. Dwa duże tarasy wypoczynkowe.

Do dyspozycji Gości:

- duża łódź do łowienia ryb i spacerów wodnych po jeziorze (kapoki),

- telewizor (tv sat), magnetowid, radiomagnetofon,

- komplet sprzętu wypoczynkowego (leżaki, fotele do opalania, materace, parasole słoneczne),

- dwa rowery górskie,

- grill,

- natrysk zewnętrzny.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 608 443 025

Adres

Gulbity 113
14-300 Gulbity
Warmińsko-mazurskie, Powiat ostródzki

Displayed: 2287 - Agroturystyka

Lokalizacja

Gulbity 113 - 14-300 Gulbity - Warmińsko-mazurskie, Powiat ostródzki