Skip to main content

907

Sarnia Polana - Kostrzyca


Opis

Agroturystyka Sarnia Polana położona jest w miejscowości Kostrzyca, gmina Mysłakowice. Nasza Sarnia Polana leży u podnóży Karkonoszy, we wschodniej części Kotliny Jeleniogórskiej, która obejmuje swym obszarem część Rudawskiego Parku Krajobrazowego, w tym niezwykle popularne Góry Sokole z Krzyżną Górą - 645 m n.p.m. i Sokolikiem - 642 m n.p.m. W krajobrazie dominuje masyw Rudaw Janowickich z jego najwyższym szczytem Skalnikiem (945 m n.p.m.), a także elementy rzeźby związane z pagórkowatym charakterem Wzgórz Łomnickich i Wzgórz Karpnickich.

Zapraszamy Państwa na wędrówkę w Dolinę Pałaców i Ogrodów, do „niebiańskiej okolicy”, gdzie są „potężne góry na południu i spokojna sielskość na północy”. Gdzie królują lasy, stawy, gaje i najpiękniejsze łąki. Gdzie wielonarodowe i wielokulturowe dziedzictwo jest dumą obecnych mieszkańców tych stron, inspiracją do wzbogacania swojej małej ojczyzny własną wyobraźnią i pracą, dla zadowolenia odwiedzających ją Gości.

Przepiękny krajobraz, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, możliwość uprawiania wspinaczki skałkowej, to tylko niektóre dodatkowe atuty potwierdzające atrakcyjność tej okolicy. Niewątpliwą atrakcją są również domy tyrolskie, z bogato zdobionymi balkonami. Stanowią unikalny, oryginalny i jedyny w Polsce typ architektury drewnianej.

Zapraszamy właśnie Państwa do jednego z tych ciekawych architektonicznie domów.

Do Państwa dyspozycji przeznaczyliśmy część pierwszego piętra naszego domu. Oferujemy dwa pokoje dwu osobowe oraz czteroosobowy apartament rodzinny. Wszystkie pokoje są z łazienkami z prysznicem oraz znajdują się w nich ręczniki i suszarka do włosów. Pokoje mają telewizory z telewizją satelitarną oraz sieć WI-fi. Oferujemy kompletnie wyposażoną kuchnię i aneks kuchenny w naczynia i sprzęt AGD. W ogrodzie znajduje się miejsce na grilla, ognisko, plac zabaw a w sezonie letnim basen dla Gości.

Sarnia Polana to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią spokój. Odpocznij po ciężkim tygodniu i przyjedź do nas na kilka dni. Naładuj akumulatory spacerując po naszych lasach czy jeżdżąc na rowerze i zwiedzając okoliczne miejscowości.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 791 501 266

Adres

ul. Jeleniogórska 48A, Kostrzyca
58-533 Mysłakowice
Dolnośląskie, Powiat jeleniogórski

Displayed: 3895 - Agroturystyka

Lokalizacja

ul. Jeleniogórska 48A, Kostrzyca - 58-533 Mysłakowice - Dolnośląskie, Powiat jeleniogórski