plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Stary Spichlerz - Zachodniopomorska Bacówka

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 880
Wyświetlony: 1841
Wygasa: 2022-12-03 06:57:00
0.00 (0 głosów)

Opis

Stary Spichlerz położony jest w cichej zachodniopomorskiej wsi Niemica, w powiecie kamieńskim, w gminie Golczewo. Nasza miejscowość położona jest w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Jej lokalizacja nieopodal Puszczy Goleniowskiej sprawie, że z cała pewnością możemy nazwać ją jednym z piękniejszych rejonów całego województwa. To ona kształtuje tutaj wyjątkowy charakter i nadaje niezwykły klimat. Pobliskie okolice posiadają dość sporą ilość cennych obiektów przyrodniczych m.in tereny podmokłe, bagienne, mszarne i torfowiskowe. To tutaj zostały utworzone cztery Zespoły Przyrodniczo – Krajobrazowe: "Las Golczewski", "Las Samliński", "Bukowa Góra" oraz "Dolina Stawny". Dodatkowo na naszym terenie znajdują się dwa jeziora Szczuczym i Okonim, których czyste wody przyciągają rzesze osób spragnionych wodnych atrakcji.

Dla każdego lubiącego długie spacery wśród piękna otaczającego go krajobrazu, wytyczono dwie ścieżki dydaktyczne. Pierwsza o nazwie"Las Samliński"jest krótsza bo jej trasa wynosi zaledwie 2 km. Druga ze ścieżek to "Las Golczewski" i jest dwa razy dłuższa.

Odwiedzający nas na pewno się Państwo nie rozczarujecie. Zastaniecie tu bowiem nie tylko piękno dzikiej, nieokiełznanej natury, urzekające, malownicze widoki ale również bogactwo cennych obiektów przyrodniczych.

Nasz Stary Spichlerz daje Państwu możliwość wynajęcia dwóch apartamentów. Jeden usytuowany jest na pierwszym piętrze, łazienka z prysznicem, dwie toalety, 400 metrów przestrzeni. Drugi apartament 250 metrów mieści się na parterze, składa się z dużej sali, pokoju, łazienki, kuchni. Stary Spichlerz w środku daje niesamowity klimat, stare 200 letnie belki, ogrom przestrzeni, duża sala z góralskimi ławami, a znajdujący się tam kominek za każdym razem tworzy inny klimat tego miejsca. W Stary Spichlerzu jednocześnie możemy przyjąć osoby prywatne jak i grupy zorganizowane do 40 osób.

Posiadamy dużą salę, która doskonale nadaje się na organizację różnego rodzaju warsztatów tematycznych. ( muzycznych, teatralnych, jogi)

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi owcami, które swoim usposobieniem niesamowicie uspokajają i wprowadzają w sielankowy nastrój.

Nasze siedlisko jest miejsce szczególnie nadające się dla większych grup rowerowych, motocyklowych, jogi, medytacji plenerów dla kilku rodzin śpiących wspólnie razem z dziećmi na dużej przestrzeni.

Serdecznie Zapraszamy!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat kamieński, Zachodniopomorskie
Niemica 4c, 72-410 Golczewo

Video

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić