plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Tańczący Żuraw Jordanowo lubuska agroturystyka

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 875
Wyświetlony: 2578
Wygasa: 2022-11-21 06:57:00
0.00 (0 głosów)

Opis

Agroturystyka Tańczący Żuraw położona jest w cichej lubuskiej wsi Jordanowo, w gminie Świebodzin. Nasza miejscowość usytuowana jest w polodowcowej kotlinie na prawym brzegu rzeki Paklicy.

Powiat świebodziński, w którym znajduje się nasze siedlisko nazywany jest “krainą jezior”. Największe z nich to: Trześniowskie, Łagowskie, Niesłysz, Paklicko Wielkie i Goszcza. Zachwycą Państwa również rezerwaty przyrody (a jest ich aż osiem!) oraz parki krajobrazowe – Łagowski i Gryżyński. Na terenie Parków krajobrazowych istnieje sieć dobrze oznakowanych szlaków turystycznych, rowerowych i ścieżek przyrodniczych, pozwalających na dokładne zapoznanie się z atrakcjami parku i jego gruntowne zwiedzenie.

W pobliżu znajdują się także inne atrakcje - Rezerwat nietoperzy w Pniewie, Międzyrzecki Rejon Umocniony – Muzeum Fortyfikacji, Pętla Boryszyńska, Klasztor Cystersów w Paradyżu, Pomnik Chrystusa Króla w Świebodzinie oraz liczne zamki.

Agroturystyka Tańczący Żuraw to nazwa nie przypadkowa, pochodzi ona od pełnoprawnego członka naszej rodziny, Żurawia o imieniu Pikunia, który zamieszkuje z nami od 23 lat. Miejsce to jest idealne dla osób kochających zwierzęta,przyrodę i spokój. Rano obudzi Państwa śpiew ptaków natomiast, wieczorem siedząc pod piękną słomianą strzechą można się zrelaksować słuchając cudownego koncertu żabiego chóru. Członkami naszej rodziny są również różnego gatunku zwierzęta, które po ciężkich życiowych przejściach, u nas znalazły swoją ostatnią życiową przystań, oraz, kochający, ciepły dom. Zwierzęta te w zamian za to odwzajemniają się nie tylko nam, ale również naszym Gościom swoim radosnym uosobieniem oraz bezwarunkową miłością. 

Naszym Gościom oferujemy tanie noclegi w komfortowych warunkach. Posiadamy w pełni wyposażone 2 kuchnie, trzy łazienki, 5 pokoi oraz kominek, przy którym można się ogrzać i posiedzieć z przyjaciółmi przy lampce dobrego wina, w długie, chłodne zimowe wieczory. Na miejscu mamy możliwość wypożyczania rowerów, którymi można udać się na przejażdżkę po okolicznych lasach oraz do miejscowości Nowy Dworek, gdzie znajduje się ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem, wraz z piękną strzeżoną plażą oraz miejscem kąpielowym dla dzieci i dorosłych. Na miejscu posiadamy również grill oraz miejsce na ognisko w pobliżu, którego znajduje się plac zabaw dla naszych najmłodszych gości.

Naszych Gości zapraszamy do relaksu na łonie natury, skosztowania domowych wyrobów jak i aktywnego odpoczynku - wycieczek pieszych i rowerowych, spływów kajakowych, kąpieli nad jeziorem lub grzybobrania.

Serdecznie Zapraszamy!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat świebodziński, Lubuskie
Jordanowo 11e, 66-203 Świebodzin

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić