plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

U Rybaka - Agroturystyka

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 540
Wyświetlony: 2171
Wygasa: 2021-05-20 12:49:00
0.00 (0 głosów)
Cena: od 40 PLN/osoba PLN
Kontakt tel.+48 531 066 531
www.urybaka.pl
Plusy:

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne U Rybaka w miejscowości Teodorowo położone jest nad bardzo czystym jeziorem Orłowskim(Piaseczyńskim),w sąsiedztwie lasu, który obfituje w bogactwa runa leśnego i dziko żyjącej zwierzyny. Nieopodal nas leżące jezioro Orłowskie jest cennym obiektem przyrodniczym, ale tak że atrakcją turystyczną. Ze względu na znaczna głębokość, położenie i możliwości samooczyszczania należy do najczystszych jezior w Polsce, budząc podziw i uznanie ekologów i miłośników nieskażonej natury. Jest to polodowcowe jezioro rynnowe moreny dennej, położonym w naturalnym krajobrazie nie skażonym działalnością człowieka, pośród urozmaiconej rzeźby terenu o bogatej szacie roślinnej. Stanowi ostoję bytowania licznego ptactwa wodnego, błotnego i leśnego, w tym wielu gatunków chronionych takich jak: bocian czarny, żuraw, bąk, bączek, perkoz.

Nasza Ziemia Lipnowska to malowniczy zakątek naszej Ojczyzny, stanowi swego rodzaju oazę spokoju wabiącą licznymi osobliwościami przyrodniczymi, krajobrazowymi, turystycznymi i kulturalnymi. Wielbicielom tej ziemi natura ofiarowuje niezapomniane chwile o każdej porze roku. Lipnowski krajobraz dostarczy wędrowcy wiele romantycznych przeżyć. Są tu miejsca, które tworzą niepowtarzalną scenerię, nastrój natchnień i zadumy nad pięknem i rozmaitością form życia.

Nasza oferta wypoczynkowa skierowana jest przede wszystkim do osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek na łonie natury i w bezpośrednim kontakcie z otaczającymi nas jeziorami. Do dyspozycji Gości pozostaje prywatna plaża z pomostem, sprzęt wodny, rowery plac zabaw dla dzieci i wiele innych atrakcji W cenie noclegu jest wędkowanie, korzystanie ze sprzętów wodnych i innych urządzeń rekreacyjnych. Dla wędkarzy istnieje możliwość zarzucenia wędki na okolicznych 6 jeziorach. Każdy znajdzie coś dla siebie czy to spławik czy spinning.W czasie pobytu w naszym gospodarstwie korzystanie z łodzi jest nieodpłatne,

Nie zapomnieliśmy również o stosownej bazie noclegowej, do Państwa oferujemy 4 domki letniskowe. W każdym z nich znajdują się dwie sypialnie 2-osobowe, salon z aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka elektryczna, telewizja) oraz łazienka (WC, umywalka, prysznic). Nasi Goście mogą także skorzystać z oferty 3 pokoi :2-osobowego z osobnym wejściem na parterze(sypialnia,pokój dzienny z aneksem kuchennym i TV,łazienka) i dwóch 2-4 osobowych z wejściami na piętrze, w każdym z nich znajdują się dwie sypialnie,aneks kuchenny, łazienka (prysznic). 2 pokoje na piętrze mają wyjście na taras.

W naszym gospodarstwie zawodowo trudnimy się rybactwem a co za tym idzie nasi Goście maja stały dostęp do świeżych i wędzonych ryb( sandacz, sielawa,węgorz,szczupak, lin, karaś, okoń i inne). ​ Mimo, ze nie prowadzimy własnej hodowli zwierzęcej istnieje możliwość zakupu produktów wiejskich takich jak: jaja, mleko krowie i kozie, twarogi , chleb i ciasta własnego wypieku. Pomagamy również w organizacji urodzin,wieczorów kawalerskich,spotkań integracyjnych.

Serdecznie zapraszamy do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego U Rybaka!!

 

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat lipnowski, Kujawsko-pomorskie
Teodorowo 37, 87-603 Wielgie

Video

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić