plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Zielona Granica - Agroturystyka Piwniczna-Zdrój

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 879
Wyświetlony: 2214
Wygasa: 2022-12-03 05:17:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 513 017 897
https://www.facebook.com/zielonagranica/
Plusy:

Opis

Agroturystyka Zielona Granica położona jest na wysokości 700 m n.p.m. na osiedlu Piwowary, w uzdrowiskowej miejscowości Piwniczna Zdrój. Nasza okolica leży w otulinie malowniczego Popradzkiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 3 km od granicy słowackiej. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że w odległości około 30 km od granicy znajdują się źródła termalne na Słowacji.

Piwniczna Zdrój i jej okolica to piękne krajobrazy, czysta przyroda, bogate tradycje ludowe. Piwniczna-Zdrój  to również możliwość korzystania z dobrodziejstw tutejszych wód mineralnych, a przyjazny mikroklimat pomaga w leczeniu chorób układu oddechowego i chorób reumatycznych, a osoby z nadciśnieniem czują się tu znacznie lepiej. Pomiędzy Piwniczną a Rytrem, w przełomie rzeki Poprad, organizowany jest spływ tratwami flisackimi. Okoliczne niewysokie szczyty nie są trudne do zdobycia, a pozwalają podziwiać cudne widoki. Ciekawe szczyty Beskidu Sądeckiego to: Eliaszówka (1024 m n.p.m.), Niemcowa (1001 m n.p.m.), Granica (715 m n.p.m.), Kicarz (703 m n.p.m.).

Poza spacerowaniem i zdobywaniem szczytów na własnych nogach, gmina Piwniczna oferuje także kolarstwo górskie, turystykę konną, kajakarstwo górskie oraz sporty ekstremalne. Zimą natomiast turystów przyciąga nowoczesna Stacja Narciarska Wierchomla, która poza wyciągami i stokami oferuje szkołę narciarską, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego.

Bliskość jednych z najpiękniejszych gór w Polsce – Beskidów sprawia, że nasze gospodarstwo jest idealnym miejscem na oderwanie się od rzeczywistości i od otaczających nas problemów.

Naszym Gościom oferujemy 11 miejsc noclegowych, w urządzonych ze smakiem trzech pokojach dwuosobowych oraz jednym czteroosobowy, które dostępne przez cały rok. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, w której znajdą Państwo zestawy naturalnych kosmetyków. Do dyspozycji Gości oddajemy stołówkę, w której serwujemy śniadania. Nasi Goście mogą w niej także przygotowywać własne dania, nieobjęte naszą ofertą.

W ramach naszej oferty zajmujemy się także organizacją imprez plenerowych, m.in.:

- grilla,

- kuligów,

- imprez integracyjnych dla firm.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz przyjazną atmosferę. Gwarantujemy, że pobyt w naszym gospodarstwie będziecie wspominać z uśmiechem na twarzy.

Serdecznie Zapraszamy!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat nowosądecki, Małopolskie
Piwowary 8, 33-350 Piwniczna Zdrój

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić