plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Domki Pieprzowe Wzgórze

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 362
Wyświetlony: 983
Wygasa: 2021-08-20 05:16:00
0.00 (0 głosów)
Cena: od 200 PLN do 300 PLN-domek PLN
Plusy:

Opis

Pieprzowe Wzgórze to komfortowe całoroczne domki położone przy Rezerwacie Przyrody w Górach Pieprzowych, z widokiem na Wisłę i tylko 4 km do Starego Miasta w Sandomierzu. Góry Pieprzowe to Rezerwat Przyrody, którego osobliwością są skupiska dzikiej, róży występującej w 15 gatunkach, stanowiące unikalne w skali europejskiej naturalne rosarium.

Na Pieprzowym Wzgórzu oferujemy naszym Gościom komfortowy wypoczynek w 2 całorocznych, 7-osobowych domkach z możliwością zakwaterowania dodatkowo 2 osób.

Każdy z naszych domków może gościć do 7 osób i składa się na parterze z obszernego salonu z kominkiem,  w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz z łazienki z kabiną prysznicową.

Natomiast na górze każdego z domków znajdują się dwie sypialnie, w tym sypialnia z balkonem dla 3 osób oraz sypialnia dla 4 osób.  Dla wygody i komfortu  naszych Gości każdy domek dodatkowo wyposażyliśmy w telewizory typu SMART TV, oraz bezprzewodowy Internet WI- FI, a na specjalne życzenie jesteśmy wstanie udostępnić projektor multimedialny do projekcji kina domowego.

Otoczenie domków to miejsce pełne zieleni i przestrzeni, ciągle jeszcze dojrzewające i zmieniające swój charakter, ale gwarantujące miejsce na biesiady przy ognisku, leżakowanie, zabawy na trawniku, obserwowanie przyrody, niezapomniane widoki na Wisłę.

Okolice Pieprzowych Wzgórz cieszą się popularnością wśród miłośników turystyki rowerowej, pieszej z uwagi na przebiegający tu czerwony szlak turystyczny, a wijąca się u podnóża Wzgórz rzeka San zaprasza miłośników wędkowania i sportów wodnych.

Serdecznie zapraszamy do naszych domków na Pieprzowe Wzgórze!!

 

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat sandomierski, Świętokrzyskie
Kamień Łukawski 10, 27-600 Sandomierz

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić