Skip to main content

918

Leśny Domek - Męcikał


Opis

Leśny Domek położony jest w malowniczej kaszubskiej miejscowości Męcikał w w otulinie Borów Tucholskich. Głównym atutem naszej okolicy jest sąsiedztwo Zaborskiego Parku Krajobrazowego i Parku Narodowego Bory Tucholskie, co sprzyja regeneracji sił podczas wypoczynku. Obecność lasów sosnowych sprawia, że powietrze jest tu bardzo czyste i Goście czują się tu wspaniale.

Okolice Leśnego Domku obfitują w liczne jeziora, w tym lobeliowe – jedno z najczystszych w Europie. Znajdziecie tu Państwo piękne, magiczne oczka wodne, kociołki, obfitość rzek: Brda, Zbrzyca, Chocina, którymi organizowane są spływy kajakowe. Okolicę obiega bezpieczna ścieżka rowerowa - Kaszubska Marszruta. Okolica sprzyja grzybiarzom i amatorom jagód. Niedaleko miejsce do połowu ryb. Kilka minut drogi i już można korzystać z kąpieli w jeziorku lub rzece.

Domek został przygotowany z myślą o Gościach szukających komfortu warunków w bezpośrednim kontakcie z naturą. Sąsiedztwo gospodarzy sprawi, że serwis usług będzie na najwyższym poziomie. Dbając o komfort naszych Gości domek jest ogrzewany. W wystroju domku nawiązaliśmy do tradycji Kaszub i zamiłowania Borów Tucholskich.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy wynajem całego domku lub oddzielnych pokoi, domek przygotowany jest dla 9 osób, posiada parter i piętro z niezależnym wejściem.

Parter domku to:

- Pokój Lobeliowy z tv, komfortowym łóżkiem dla 2 osób,

- Pokój Gajowego z tv, dużym łóżkiem dla 2 osób 2 komfortowe łazienki z natryskiem w głębi domku znajduje się jasna kuchnia, która zaopatrzona jest w niezbędny sprzęt do przygotowywania posiłków

Natomiast piętro domku to obszerny Apartament Myśliwski dla 5 osób, część pokojowa rozdzielona jest ścianą, posiada jasne, przytulne wnętrze, przestronny drewniany taras. Obok znajduje się komfortowa łazienka z natryskiem oraz otwarta, w pełni wyposażona kuchnia.

Zachęcamy Państwa do zwiedzania naszej okolicy i korzystania między innymi z:

- bezpłatnych rowerów,

- bilarda, grila, ogniska,

- wędkowania na rzece Brda lub jeziorku Dabrówka,

- możliwości przejażdżki bryczką np. po Parku Narodowym Bory Tucholskie,

- wypożyczenia kajaku typu Canoe (25 zł/dzień) lub bezpłatnie łódki na rzece Brda.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel. +48 660 745 083

Adres

ul. Rzeczna 4
89-632 Męcikał
Pomorskie, Powiat chojnicki

Displayed: 4294 - Domy do wynajęcia

Lokalizacja

ul. Rzeczna 4 - 89-632 Męcikał - Pomorskie, Powiat chojnicki