- Home
- Ogłoszenia
- Hotele
- Dwór Osmolice
Popularne
ID ogłoszenia: 260
Dwór Osmolice
Informacje o obiekcie
-
Pokoje:Pokoje dwuosobowe
-
Udogodnienia w pokoju:Taras, Widok, Telewizja, Suszarka, Ekspres do kawy, Żelazko/deska do prasowania
-
Udogodnienia:Internet bezprzewodowy (wifi), Restauracja, Obsługa pokoju, Zwierzęta domowe są akceptowane, Całodobowa recepcja, Parking
-
Wyżywienie:Śniadania i obiadokolacja, Śniadanie, obiad i kolacja
-
Atrakcje w okolicy:Kajaki, Jazda konna, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Skanseny regionalne, Parki krajobrazowe
Opis
Hotel Dwór Osmolice to klimatyczny, niewielki pensjonat, mieszczący się niedaleko trasy z Lublina do Warszawy. To malownicze i zaciszne miejsce wypoczynku w Białkach Dolnych (powiat rycki) położone jest bezpośrednio nad rzeką Wieprz, na którą rozpościera się przepiękny widok z dworskiego tarasu. Wieprz płynie tu szeroka doliną, wśród pól i łąk gęsto porośniętych zielenią i dzikimi kwiatami.
Sam obiekt usytuowany jest w uroczym parku, co gwarantuje naszym gościom o każdej porze roku wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu.
Jego lokalizacja sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca do wypoczynku, jak i podróżujących, którzy pragną odpocząć i zasmakować dobrej kuchni. Na terenie obiektu znajduje się bowiem elegancka restauracja, w której podawane jest zawsze świeże i pyszne jedzenie oparte między innymi na regionalnych smakach naszego regionu.
U nas tradycja miesza się z nowoczesnością, dlatego w stylowych, eleganckich pokojach znajdą Państwo nowoczesne telewizory oraz stały dostęp do Internetu.
Ponadto każdy z nich wyposażony jest w osobną łazienkę. Gwarantujemy przy tym miłą, profesjonalną obsługę oraz domową atmosferę.
Dwór Osmolice dysponuje: 6 pokojami dla gości (w tym dwa rodzinne dla 4 osób i możliwość dostawki łóżeczka niemowlęcego) restauracją , szkółką jazdy konnej (kucyki dla dzieci) łowiskiem dla wędkarzy i nie tylko (możliwość spacerów nad rzeką) oraz kajakami (organizujemy spływy do 100 osób)
Co odróżnia Dwór Osmolice? Przede wszystkim kameralny nastrój, otaczająca zieleń i bezpieczna okolica. Szeroka oferta dopasowana jest do potrzeb gości.
Dbamy bowiem nie tylko o ich komfort, ale również tworzymy przyjazną atmosferę.
Jeśli poszukujesz pokoi gościnnych w okolicach Ryk, Dęblina, Puław i Kocka to warto nas odwiedzić.
od 100 PLN/osoba za dobę PLN
Dodaj do ulubionychKontakt
tel.+ 48 519 084 809