Skip to main content

530

Agro - Kajaki Bieżany

Informacje o obiekcie

 • Pokoje:
  Pokoje jednoosobowe, Pokoje trzyosobowe
 • Atrakcje lokalne:
  Wycieczki rowerowe, Spływy kajakowe, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Plaża
 • Udogodnienia w pokoju:
  Widok, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic
 • Udogodnienia:
  Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
 • Wyżywienie:
  Bez wyżywienia
 • Atrakcje w okolicy:
  Rowery, Kajaki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze

Opis

Agro - Kajaki Bieżany to urokliwy widok z położonej na wzgórzu leśniczówki z bezpośrednim dostęp do rzeki Wkry i lasu. Miejsce, do którego Państwa zapraszamy położone jest w miejscowości Bieżany (Gmina Radzanów, powiat Mławski), 100 km na północ od Warszawy. Wyjątkowy klimat naszemu Gospodarstwu nadają rosnące wiekowe dęby oraz malowniczy krajobraz rozciągający się wzdłuż koryta rzeki. Rzeka Wkra przepływająca nieopodal Bieżan jest malowniczym szlakiem wodnym. Jej walory są wciąż odkrywane. Przyjazna i łagodna jest często odwiedzana przez amatorów wędkowania, kąpieli wodnych i słonecznych. Jest również ceniona ze względu na liczne walory przyrodnicze. Woda w rzece jest czysta. W wielu miejscach znajdują się niewielkie piaszczyste plaże. Na szlaku wodnym można spotkać bobry, kaczki, łabędzie. W wodzie pływają liczne gatunki ryb. Brzegi Wkry porośnięte są bujną roślinnością, zielonym tatarakiem i pałką wodną. Nad Wkrą kwitnie strzałka wodna, niezapominajki grążele żółte, a nawet nenufary.

Nasze Agro - Kajaki to nie jest zwykłe pole namiotowe i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Każdy, kto lubi kontakt z naturą znajdzie tu wiele atrakcji. Samo miejsce jest pięknie położone, rozciąga się z niego widok na rozległe łąki oraz pobliski las.To tutaj budząc się rano możemy usłyszeć żurawie, a wieczorem np. derkacza lub rzekotkę. W nocy można obserwować niebo, a w czasie pełni księżyca widok jest po prostu urzekający. Nietuzinkową atrakcją jest możliwość zobaczenia torfowiska z wybijającym źródłem lub żeremie bobrów. Spędzając wolny czas możemy skorzystać z kajaków lub wyruszyć w rowerową przejażdżkę po malowniczych mazowieckich okolicach.

Na ponad hektarowej działce położonej wzdłuż rzeki Wkry utworzyliśmy „Bieżańskie pole namiotowe”. Na polu znajduje się bardzo duża wiata z miejscem na ognisko (ruszt oraz kijki), są toalety, umywalki, prąd. Ponadto jest miejsce do gry w siatkówkę, trampolina, huśtawki oraz mini plac zabaw. Przy rzece jest również kąpielisko dla dzieci.

W naszej wypożyczalni sprzętu wodnego posiadamy 1-2 osobowe polietylenowe kajaki Vista i Sprinter z możliwością dostawki dla dziecka (dopłata 10zł), wraz z wiosłami i kamizelkami asekuracyjnymi (dla dzieci również). Naszym Gościom proponujemy kilkugodzinne spływy kajakowe po rzece Wkrze i Mławce o zróżnicowany stopniu trudności.

Dodatkowo w naszej Leśniczówce dla naszych Gości przygotowaliśmy kilka miejsc noclegowych w pokojach 2 - i 3 - osobowych z TV, aneks kuchenny oraz łazienki.

Serdecznie zapraszamy do naszego Agro - Kajaki Bieżny!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 604 238 795

Adres

Bieżany 9
06-540 Radzanów
Mazowieckie, Powiat mławski

Displayed: 6448 - Kempingi i pola namiotowe

Lokalizacja

Bieżany 9 - 06-540 Radzanów - Mazowieckie, Powiat mławski