plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Farma Mazurska - Masurenhof

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 313
Wyświetlony: 3645
Wygasa: 2023-06-26 11:56:00
0.00 (0 głosów)
Cena: od 20 PLN/osoba PLN
Kontakt tel. 87 619 77 05
tel. +48 502 133 553
https://www.facebook.com/farma.mazurska/
Plusy:

Opis

Nasze gospodarstwo agroturystyczne - Farma Mazurska - MASURENHOF to doskonałe miejsce do wypoczynku dla ludzi kochających przyrodę, w oazie ciszy i spokoju, w bezpośrednim kontakcie z naturą, a także znakomita baza do wycieczek rowerowych i pieszych oraz zwiedzania ciekawych zabytków, miejsc widokowych jak również korzystania z bogatej oferty rozrywkowo-kulturalnej miasta Ełku.

Budynki przeznaczone dla naszych gości pochodzą sprzed stu lat, to typowa zabudowa przedwojenna. W starej stajni stworzyliśmy jadalnię, salę weselną z tarasem, łazienki, pokoje gościnne. Dodatkowo dla naszych Gości proponujemy spanie pod namiotem w starym sadzie oraz dysponujemy miejscem na camping.

Nasze Siedlisko jest pięknie położone wśród zieleni, naturalnych łąk, na uboczu, w pobliżu lasu i w odległości 2km od jeziora Mącze.

Na terenie posesji znajduje się miejsce do grillowania, na ognisko, ogród warzywny. Gospodarstwo jest przyjazne dzieciom, bezpieczne, z dala od dróg przejazdowych.

Wszystkich chętnym zapewniamy częściowe lub całodzienne wyżywienie. Przyrządzamy domowe posiłki z naturalnych produktów, urozmaicone i dostosowane do życzenia naszych gości, także potrawy wegetariańskie.

Staramy się stworzyć naszym gościom najlepsze warunki do wypoczynku dzięki rodzinnej atmosferze i swobodzie.

 Prowadzimy zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym od ponad 10 lat. W ramach prowadzonych zajęć edukacyjnych proponujemy między innymi:

- pieczenie chleba w zabytkowej kuchni;

- dojenie kóz, skąd się bierze mleko;

- zbieranie jaj;

- wycieczkę w teren, oglądanie zwierząt gospodarskich;

- ognisko z kiełbaskami;

- zabawę w sadzie.

Celem zajęć jest przybliżenie dzieciom pracy w gospodarstwie, możliwość obcowania ze zwierzętami - krowy, owce, krowy, konie, kury, psy, koty, a także zwrócenie uwagi na różnorodność środowiska naturalnego i jego ochronę.

Serdecznie zapraszamy do naszej Farmy Mazurskiej!!

Lokalizacja

Powiat ełcki, Warmińsko-mazurskie
Szarejki 14, 19-300 Ełk

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić