plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Ośrodek Wypoczynkowy Świetny Spokój u Rybaków

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 255
Wyświetlony: 2723
Wygasa: 2023-05-12 07:21:00
0.00 (0 głosów)
Cena: 250 PLN/doba za domek PLN
Kontakt tel. +48 518 613 282
tel. +48 503 387850
www.urybakow.pl/
Plusy:

Opis

Świetny Spokój u Rybaków w miejscowości Uhnin położony jest w rejonie Poleskiego Parku Narodowego i jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego.

Świetny Spokój u Rybaków jest ośrodkiem przyjaznym dla wędkarzy. Noclegi dla wędkarzy to tylko jedna z wielu atrakcji, które sprzyjają uprawianiu tego sportu.

W swojej ofercie dla wędkarzy posiadamy udogodnienia takie jak zabezpieczony garaż na sprzęt wędkarski wraz z podstawowymi narzędziami serwisowymi.

Posiadamy również łódkę wędkarską, którą można wypożyczyć przy okazaniu karty wędkarskiej. Ośrodek dysponuje również licznymi informatorami przewodnikami oraz ulotkami z regionalnych łowisk. Istnieje również możliwość na miejscu wykupienia zezwolenia na wędkowanie.

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy trzy pięknie urządzone domki całoroczne. Każdy domek jest 7 osobowy, posiada łazienkę z kabiną prysznicową i umywalką.

Domki posiadają salon z podwójnym łóżkiem (rozkładany narożnik) z aneksem kuchennym oraz kominkiem i telewizorem.

Na parterze znajduje się główna sypialnia,a na antresoli znajduję się kolejna sypialnia. Domki posiadają łóżka pojedyncze w sypialniach z możliwością połączenia.

Przed każdym domkiem znajduje się zadaszona weranda z leżakami, hamakiem, stolikiem i grillem.

Na terenie obiektu znajduje się również w pełni wyposażona chata grillowa oraz przestronny i utwardzony parking dla naszych Gości.

Istnieje możliwość przygotowywania posiłków w Chacie Grillowej, która wyposażona jest w przyrządy oraz urządzenia do tego niezbędne.

Współpracujemy także z firmą kateringową, która dostarcza posiłki w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy wypożyczalnię rowerów, którymi można aktywnie  zwiedzać bliższą i dalszą okolicę.

Serdecznie zapraszamy do Nas!!

 

Lokalizacja

Powiat parczewski, Lubelskie
Uhnin 123, 21 - 211 Dębowa Kłoda

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić