plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Siedlisko pod Krukiem - Jurta

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1023
Wyświetlony: 2396
Wygasa: 2023-08-09 12:15:00
0.00 (0 głosów)

Opis

Zapraszamy Państwa do klimatycznej i komfortowej jurty, położonej na terenie naszego 3 hektarowego siedliska w Wigierskim Parku Narodowym, w podlaskiej wsi Czerwony Folwark, znajdującej się pomiędzy jeziorami Wigry, a Postaw.

Jezioro Wigry to atrakcyjne miejsce dla turystów lubiących aktywny wypoczynek w kajakach lub żaglówkach. Czyste wody jeziora są także rajem dla wędkarzy.

Nasza wieś Czerwony Folwark to Suwalszczyzna; lasów, pól i łąk znajduje się niezwykłe miejsce, o którym nie będziesz w stanie szybko zapomnieć. Jurtowy domek z przytulnym wnętrzem i niesamowitymi widokami wokół to siedlisko dla wszystkich tych, którzy pragną ucieczki od codzienności i chcą pożyć z naturą za pan brat. Głównych wrażeń dostarcza tutaj natura, która nadaje program przez całą dobę i nigdy nie cichnie. Ptasie trele, wizyty małych zwierzątek i zapach łąkowych kwiatów towarzyszą Ci przez cały dzień, od rana do późnej nocy.

Jurta, którą Państwu oddajemy do dyspozycji, przygotowana jest dla 4 osób dorosłych lub rodzin (2+2 lub 2+3). Do Państwa dyspozycji oddajemy łazienkę, kącik dla dzieci oraz bardzo dobrze wyposażoną kuchnię, w której przygotowywanie posiłków dla całej rodziny będzie prawdziwą przyjemnością. Jednak możecie również Państwo u nas zamówić pyszne śniadania i sycące obiadokolacje. Za dodatkową opłatą przygotowane posiłki dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb dietetycznych (np. dieta wegetariańska, bezglutenowa itp). Pyszne dania przygotowujemy, korzystając ze składników pozyskanych od lokalnych dostawców oraz własnych przetworów. Serwowane owoce i warzywa w większości pochodzą z naszego ogródka, dzięki czemu mają niepowtarzalny smak i aromat.

Z tarasu jurty, którą Państwu udostępniamy roztacza się przepiękny widok na Wigierski Park Narodowy oraz Klasztor Wigierski. Niedaleko domku znajduje się również ścieżka edukacyjna Płazy, która biegnie przez pola, pachnące łąki i wilgotne bagna. To ciekawa atrakcja zwłaszcza dla małych przyrodników, którzy chcą dowiedzieć się więcej o zamieszkujących te tereny zwierzakach i poznać ich obyczaje. Natomiast entuzjaści rowerowych wypraw mogą wybrać się na wycieczkę dobrze oznakowanymi szlakami rowerowymi.

Serdecznie Zapraszamy!!

Lokalizacja

Powiat suwalski, Podlaskie
Czerwony Folwark 1, 16-402 Suwałki

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić