plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Miło.Tu Pokoje Gościnne. Grota Solna - Łagów

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1050
Wyświetlony: 1142
Wygasa: 2022-12-05 15:30:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 690 660 724
https://www.milo-tu.pl
Plusy:

Opis

Szukasz miejsca ze zdrowym mikroklimatem?

      Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak w górach?

            Szukasz miejsca nad jeziorem, żeby powędkować, ponurkować, popływać?

                  Lubisz miejsca, gdzie poczujesz ducha historii?

To zapraszamy do naszych pokoi gościnnych Miło Tu położonych w Łagowie w pięknym miejscu na ścianie lasu bukowego w odległości 200 metrów od jeziora Łagowskiego. Nasz dom gościnny jest „otwarty” przez cały rok. Okolica, w której zlokalizowany jest nasz dom oferuje atrakcje nie tylko latem. Wiosną, jesienią oraz zimą pasjonaci przyrody oraz urokliwego Łagowa Lubuskiego także zjadą coś dla siebie. Rowerowe wycieczki, wędkowanie, zbierania grzybów i wiele innych.

Nazwa naszego pensjonatu powstała od naszego nazwiska Miłowscy “Miło.Tu” – Ta nazwa nas zobowiązuje aby miło było Wam tu. Naszym priorytetem jest stworzenie dla Was przyjemnej, domowej atmosfery.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 6(2-, 3- i 4-osobowe)urokliwych, przytulnych i wygodnie urządzonych pokoi gościnnych. Każdy z naszych pokoi posiada prywatną łazienkę, telewizor, lodówkę, czajnik elektryczny. Oferujemy również możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu Wi-Fi.

Oprócz atrakcji przyrodniczych, jeziora, naszym Gościom oraz mieszkańcom Łagowa proponujemy skorzystanie z posiadanej przez nas Groty Solnej, która bliźniaczo podobna jest pod względem zalet zdrowotnych do swoich pierwowzorów z Wieliczki. Powietrze wypełniające grotę jest bogate w cenne mikroelementy, powoduje szybszą regenerację systemu nerwowego, działa przeciwalergicznie przynosząc uczucie świeżości i zadowolenia. Przebywanie w takiej atmosferze znacząco redukuje stres, pogłębia oddychanie, wzmacnia system immunologiczny, podnosi zdolność koncentracji i wydatnie wspomaga walkę z niedoskonałościami figury.

Do dyspozycji Gości jest również obszerny ogród, w którym możemy zorganizować wspaniałe ognisko. W letnie nie ma cudowniejszego sposobu na spędzanie długich i ciepłych wieczorów z najbliższą osobą, rodziną lub znajomymi. Dla naszych Gości udostępniamy także miejsce do grillowania. Jest to nie lada gratka nie tylko dla miłośników porządnie upieczonej kiełbaski, ale także dla wielbicieli grillowanych warzyw i innych smakołyków przyrządzanych na świeżym powietrzu. Dzieci, które są bardzo mile witane w naszym pensjonacie, mogą do woli spędzać czas na świeżym powietrzu, w ogrodzie, na placu zabaw.

Serdecznie Zapraszamy!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat świebodziński, Lubuskie
ul. Podgórna 11, 66-220 Łagów

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić