Skip to main content

463

Pensjonat Leśny Dworek


Opis

Pensjonat Leśny Dworek znajduje się w samym sercu Puszczy Noteckiej w osadzie leśnej Kwiejce, którą zamieszkuje około 40 osób. Puszcza Notecka stanowi wielki kompleks leśny w Kotlinie Gorzowskiej zajmujący około 1372 km² i porastający wydmowy obszar międzyrzecza warciańsko-noteckiego. Ciągnie się na długości ponad 100 km od Santoka i Skwierzyny na zachodzie po Oborniki i Rogoźno na wschodzie przy średniej szerokości 20 km. Krajobraz puszczy urozmaicają potężne wały wydm, które tworzą labirynt dolin i pagórków. Wysokość wydm wynosi średnio ok. 20 m, często jednak przekracza 30 m, a największą osiąga na Wielkiej Sowie – 42 m wysokości względnej i 93 m n.p.m.

Dzięki bliskości jeziora Piast oraz innych jezior jest wymarzonym miejscem dla wędkarzy. Pobliskie lasy natomiast są spełnieniem marzeń niejednego grzybiarza czego uzupełnieniem są znajdujące się na terenie naszego Pensjonatu suszarnie oraz kuchnie grzybowe.

Naszym Gościom oferujemy 30 miejsc noclegowych między innymi w pokojach 2, 3 i 4-osobowych o podwyższonym standardzie z aneksem kuchennym oraz tarasami. W cenę  pokoi wliczona jest również możliwość korzystania z kortu ziemnego, basenu, siłowni, sali bilardowej, kuchni grzybowej, wiaty kominkowo-grillowej, rowerów, łódki oraz kajaków.

Natomiast za dodatkową dopłatą jest możliwość skorzystania z sauny, jacuzzi, suszarni grzybów. Ponadto na terenie naszego Pensjonatu jest możliwość skorzystania z posiłków, które przygotowujemy na bazie dostępnych w okolicy produktów od miejscowych gospodarzy.

Proponujemy również możliwość zorganizowania na 40 osób przyjęć okolicznościowych, konferencji, szkoleń lub innych imprez.

Zapraszamy również na spływy kajakowe jedno lub wielodniowe malowniczymi trasami między innymi po rzece Drwa, Korytnicy lub Starą Notecią. Posiadamy własne kajaki: jednoosobowe, dwuosobowe  lub turystyczne z lukiem bagażowych.

Serdecznie zapraszamy do naszego Pensjonatu Leśny Dworek!!

od 50 PLN/osoba PLN

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 502 373 876

Adres

Kwiejce 8
64-734 Chełst
Wielkopolskie, Powiat czarnkowsko-trzciane

Displayed: 5203 - Pensjonaty

Lokalizacja

Kwiejce 8 - 64-734 Chełst - Wielkopolskie, Powiat czarnkowsko-trzciane