Skip to main content

1151

Siedlisko Nawiady Mazury


Opis

Siedlisko Nawiady to kameralny, butikowy pensjonat usytuowany w Nawiadach, w województwie warmińsko-mazurskim, nad malowniczym jeziorem Nawiady.

Nawiady to ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne z certyfikatem, w którym dba się o środowisko segregując odpady, dodatkowo przetwarzana jest energia z paneli słonecznych i geotermalnej stacji ciepła, uzdatniana jest woda głębinowa, by poprawić jej zapach i smak. Na terenie siedliska uprawiany jest ogródek warzywny i większość warzyw i owoców trafia na półmiski naszych Gości. W gospodarstwie znajduje się romantyczny sad z jabłoniami i śliwami, hodowane są szczęśliwe kurki zielononóżki oraz ryby w stawie rybnym.

Okolica siedliska jest idealnym miejscem dla miłośników spacerów, przejażdżek rowerowych i konnych, a w sezonie zimowym narciarstwa biegowego. Doskonałymi miejscami na relaks są ogród z hamakami i miejscami do grillowania oraz przestronna część wypoczynkowa tzw. Knajpa, gdzie podawane są śniadania i inne posiłki. Na wypadek niepogody można tam posiedzieć przy kominku, posłuchać muzyki, poczytać książki z naszej mini biblioteki, obejrzeć film, albo po prostu pobujać się w hamaku patrząc na konie na pastwiskach lub ptaki.

W Siedlisku może jednocześnie zamieszkać ok 25-30 dorosłych z dziećmi w apartamentach lub pokojach. Każdy z pokoi i apartamentów wyposażony jest w telewizor i czajnik oraz lodówkę, mini bar i sejf. Ze wszystkich pokoi i apartamentów, w trzech różnych budynkach, roztaczają się piękne widoki na jezioro, sad z jabłoniami, łąki i las. Wszystkich Gości zapraszamy na śniadanie w formie otwartego bufetu. Dodatkowo proponujemy obiadokolacje i domowe obiady oraz kolacje w formie zimnego bufetu serwowane w naszej Knajpie za dopłatą. W ciągu dnia będzie można zamówić proste dania np. domową pizzę, zupę jarzynową, makarony i np. koktajl z sezonowych owoców. Menu staramy się dobierać pod kątem sezonowo dostępnych składników. Staramy się, żeby na naszym stole w miarę dostępności gościły także lokalne produkty, sami przygotowujemy dżemy, mamy także własny ogród warzywny. Tak komponujemy posiłki, żeby zarówno mięsożerni Goście jaki wegetarianie znaleźli coś dla siebie. Dla chętnych możemy rozpalić ognisko lub grilla.

Do dyspozycji Państwa jest ponad 20 hektarów ogrodzonego terenu z własną linią brzegową jeziora, trzema pomostami oraz prywatną piaszczystą plażą. Siedlisko to doskonałe miejsce do wypoczynku dla miłośników jeździectwa. Na terenie znajduje się stajnia z obszernymi boksami. Zapraszamy Państwa też z własnym koniem, oferujemy bogate pastwiska, 2 place do jazdy oraz krytą ujeżdżalnię, a okolica jest wymarzona dla przejażdżek i rajdów konnych. Nasi doświadczeni instruktorzy chętnie i bezpiecznie wprowadzą Państwa i Państwa dzieci w tajniki jazdy konnej. Dwa nowoczesne korty tenisowe są do dyspozycji gości. Turniej tenisowy, czy obóz to również nasza propozycja.

Na terenie Siedliska Nawiady znajduje się również Strefa Odnowy biologicznej, w której przygotowaliśmy wybór odpowiednio dobranych masaży. Wierzymy bowiem, że tego typu forma relaksu, jak i zastosowanie olejków aromatycznych, a także kojącej muzyki nie tylko pozytywnie stymulują zmysły, lecz także pozwalają na długo uspokoić umysł i zrelaksować całe ciało. W ofercie sezonowej zapraszamy na masaż w malowniczych plenerach nad Jeziorem Nawiady.

Dysponujemy również sauną nad jeziorem, gdzie po rozgrzaniu ciała można go schłodzić w wodach jeziora. Dla masażu w gorącej wodzie jest jacuzzi.

Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych Gościach, dla których przygotowaliśmy nowoczesny, bezpieczny plac zabaw. Nasze Siedlisko ma wiele walorów edukacyjnych, dzieci mogą obejrzeć konie i kucyki w stajniach, obserwować ptaki, nakarmić kurki zielononóżki i odprowadzić je do kurnika, poznać ekologiczne sposoby pozyskiwania energii i uprawy roślin. Jesteśmy ZAGRODĄ EDUKACYJNĄ.

Zapraszamy Państwa również do organizacji mini-konferencji, narad biznesowych w zamkniętym gronie, szkoleń oraz różnego rodzaju warsztatów jogi, psychologicznych i tym podobnych. Nasza Knajpa jak również fit stodoła mogą z powodzeniem spełniać rolę sali konferencyjnej. Znajduje się tam nowoczesny rzutnik i ekran oraz wystarczająca ilość stołów i krzeseł. Istnieje możliwość pracy zdalnej, gdyż posiadamy stabilne radiowe łącze internetowe.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 501 052 006
tel.+48 508 921 388
tel.+48 794 539 338

Adres

Nawiady 63
11-710 Piecki
Warmińsko-mazurskie, Powiat mrągowski

Displayed: 2287 - Pensjonaty

Lokalizacja

Nawiady 63 - 11-710 Piecki - Warmińsko-mazurskie, Powiat mrągowski