Skip to main content

526

Agroturystyka U Magdy


Opis

Agroturystyka u Magdy to pensjonat położony w uroczej i cichej miejscowości Łubieńska Huta na Pojezierzu Kaszubskim. Już po przejściu 300 m od naszego pensjonatu można cieszyć się bliskością wody i śmiało korzystać z jej atrakcji. To prawdziwa gratka nie tylko dla najmłodszych Gości, ale także dorosłych, szukających bliskości natury i ochłody w upalne letnie dni. Tu Matka Natura przytuli Cię, obdarowując Cię hojnie swoimi darami. Odpoczniesz od zgiełku, zapomnisz o codzienności, przeżyjesz prawdziwą przygodę, która zapadnie w Twojej pamięci na długo.

Agroturystyka u Magdy to wyjątkowe miejsce na Kaszubach, gdzie zasmakujesz prawdziwej domowej kuchni, zrelaksujesz się w komfortowych pokojach i skorzystasz z bliskości jezior czy lasów. Jeśli szukasz kwintesencji Kaszub w najlepszym wydaniu, Agroturystyka u Magdy z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę! Nasze noclegi dedykujemy osobom kochającym naturę i pragnącym choć na chwilę zatrzymać się, by dać sobie chwilę wytchnienia.

Stawiając na noclegi w Pensjonacie u Magdy wybierasz całkowity spokój, ucieczkę od hałasu i zgiełku. Gospodarstwo agroturystyczne otulone jest zielenią lasów i błękitem wody. Ucieknij od cywilizacji, i daj się ponieść błogiej rozkoszy. To z pewnością naładuje Twoje wewnętrzne akumulatory na długi czas!W Pensjonacie u Magdy nie ma mowy o nudzie! Na terenie gospodarstwa agroturystycznego czeka na Ciebie bilard, ping-pong, czy miejsce na ognisko lub grilla. Z pewnością warto skorzystać z licznych tras rowerowych, czy wybrać się na spacer malowniczymi ścieżkami leśnymi. To także raj dla miłośników nordic walking!

Na grzyby, na ryby, na wodne atrakcje czy długie spacery po kaszubskich lasach odpowiedź jest jedna – Agroturystyka u Magdy.

Dodatkowo nasza agroturystyka stanowi znakomity punkt wypadowy na lokalne wycieczki. Trójmiasto, Kalwaria Wejherowska, Stacja Narciarska czy Sanktuarium Maryjne w Sianowie to tylko niektóre atrakcje, które są tu dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy z tradycyjną polską gościnnością!

od 90 PLN/dobę PLN

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 604 223 201

Adres

Łebieńska Huta ul. Wczasowa 27
84-217 Łebieńska Huta
Pomorskie, Powiat wejherowski

Displayed: 5231 - Agroturystyka

Lokalizacja

Łebieńska Huta ul. Wczasowa 27 - 84-217 Łebieńska Huta - Pomorskie, Powiat wejherowski