Skip to main content

1111

Gościniec Wrota Tucholskie


Opis

Zapraszamy Państwa do certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego położonego w kujawsko-pomorskiej wsi Bochlin, w gminie Nowe. W naszym gospodarstwie prowadzimy uprawę truskawek oraz chów drobiu.

Znajdujemy się nieco na uboczu, z dala od innych zabudowań, a do naszego gospodarstwa prowadzi malownicza, 80-cioletnia aleja lipowa. Proponujemy Państwu spokojny odpoczynek blisko przyrody, w otoczeniu kwiatów i licznych krzewów. Dla amatorów truskawek wypoczynek może być również smaczny, ponieważ uprawiamy te owoce, a Goście mogą je zakupić świeże zerwane prosto z pola lub w przetworach i wypiekach. Wieczory spędzone przy ognisku z pewnością pozostaną na długo we wspomnieniach.

Goście przebywający w naszych gościnnych progach mogą również towarzyszyć nam w pracach gospodarskich, takich jak;

- uprawa warzywnika,

- obsługa zwierząt,

- prace polowe.

W naszym domu dysponujemy pięcioma dużymi pokojami gościnnymi, które mimo, że znajdują się w naszym domu, zapewniają intymność i swobodę. Łączna powierzchnia pokoi wynosi 55 m2. Każdy pokój ma odrębną łazienkę z prysznicem. Pokoje są wyposażone w telewizory, dostępna jest sieć Wi-Fi. Nasi Goście mogą dodatkowo rozbić namiot na terenie gospodarstwa.

Świeże powietrze, dobra, rodzinna atmosfera, pyszne jedzenie i różne atrakcje to atuty naszego gospodarstwa.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 507 266 547

Adres

Bochlin 13/1
86-170 Nowe
Kujawsko-pomorskie, Powiat świecki

Displayed: 1695 - Agroturystyka

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Bochlin 13/1 - 86-170 Nowe - Kujawsko-pomorskie, Powiat świecki