Skip to main content

770

Gospodarstwo Agroturystyczne Łabądkowo


Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Łabądkowo położone jest w małej wsi Łabędzie w samym sercu Pojezierza Drawskiego, wśród pól pachnących trawą i ziołami, na skraju lasu, pomiędzy dwoma jeziorami Gągnowo Duże a Gągnowem Małym. Jest to kraina pełna jezior, lasów i pysznego miodu. Raj dla żeglarzy, kajakarzy i spacerowiczów. Spokój, cisza i plaża tylko dla ciebie…

Aż chce się wypoczywać.

Nasze pojezierze jest idealnym miejscem do uprawiania wszelkich form aktywnego wypoczynku: turystyki pieszej, rowerowej, konnej, kajakowej i żeglarskiej. Nawet nurkować tutaj można. Pełno tu jest kąpielisk, więc dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas nad wodą. Ale jeśli nie lubisz zapuszczać się w knieje i boisz się pływać kajakiem, możesz poleżakować nad okolicznymi jeziorami.

Nasze Siedlisko Łabądkowo otoczone jest łąkami, lasami i jeziorami. W jego obrębie znajduje się stary sad, staw rybny, altana, miejsca na ognisko i grilla. Całości dopełnia piękna panorama jeziora Gągnowo z jego trzema dzikimi i tajemniczymi wyspami. Największa z wysp nosi ślady grodziska z X wieku, a także kultury łużyckiej sprzed 2700 lat.

Słowem, jeżeli poszukujesz naturalnego środowiska, jezior, lasów, szczypty historii i świętego spokoju – przyjeżdżaj. Jeżeli kochasz wędkowanie, piesze i rowerowe wycieczki – jest to miejsce dla Ciebie. Tutaj czas płynie wolniej – zanurzony w naturze doczytasz książki, a nade wszystko odpoczniesz od zgiełku świata.

Naszym Gościom w siedlisku oferujemy 5 pokoi:

- 2 pokoje dwuosobowe,

- 3 pokoje czteroosobowe. Każdy z nich posiada odrębną łazienkę z toaletą.

Ponadto Goście mają do dyspozycji salon z aneksem kuchennym, pełniący funkcję jadalni oraz sali telewizyjnej, a także kuchnię letnią, w której można smażyć złowione ryby i suszyć zebrane w lesie grzyby. Całość znajduje się w odrębnym budynku dając Gościom więcej swobody i niezależności niż wspólne mieszkanie z gospodarzami. Na terenie siedliska znajdują się również miejsca na ogniska, staw i altana, piaskownica, dmuchany basen, stół pingpongowy, sprzęt pływający.

Zapraszamy Państwa serdecznie do krainy cichej i pięknej o każdej porze roku, wierząc, że Łabądkowo wywrze na Was same pozytywne wrażenia i na stałe wpisze się w Państwa nie tylko urlopowe plany.

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 691 668 159

Adres

Łabędzie 60
78-500 Drawsko Pomorskie
Zachodniopomorskie, Powiat drawski

Displayed: 4522 - Agroturystyka

Lokalizacja

Łabędzie 60 - 78-500 Drawsko Pomorskie - Zachodniopomorskie, Powiat drawski