Przejdź do głównej treści

Popularne

ID ogłoszenia: 1099

Pod Żurawiem - Szwałk

Informacje o obiekcie

  • Pokoje:
    Pokoje dwuosobowe, Pokoje czteroosobowe, Pokoje pięcioosobowe i większe, Apartamenty
  • Atrakcje lokalne:
    Wycieczki rowerowe, Spływy kajakowe, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Plaża, Muzeum, Parki krajobrazowe
  • Udogodnienia w pokoju:
    Taras, Widok, Telewizja, Kuchnia / Aneks kuchenny, Pralka, Lodówka, Wanna/Prysznic, Suszarka, Czajnik elektryczny, Mikrofalówka, Leżaki/koce/parawany
  • Udogodnienia:
    Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
  • Wyżywienie:
    Bez wyżywienia
  • Atrakcje w okolicy:
    Rowery, Kajaki, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Opis

Pod Żurawiem

                Odpoczynek w otoczeniu pięknej i nienaruszonej przyrody...

Nasz dom Pod Żurawiem położony jest we wschodniej części województwa warmińsko – mazurskiego, na szlaku łączącym Dolinę Wielkich Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko - Augustowskim, w dorzeczu rzeki Legi i Ełk. To jeden z najpiękniejszych zakątków Mazur, wspaniały mikroklimat oraz duże obszary wodne i leśne, sprzyjają rozwojowi turystyki i lecznictwa uzdrowiskowego.

Zapraszamy Państwa do Agroturystyki Pod Żurawiem w miejscowości Szwałk w Puszczy Boreckiej przy jeziorze Szwałk Wielki – dziewiczego i dzikiego zakątka wschodnich Mazur Garbatych. Niezwykle pięknie położony dom na skraju Puszczy Boreckiej u stóp urokliwego jeziora w otoczeniu dzikiej przyrody, gwarantuje ciszę, spokój i wypoczynek z dala od cywilizacji. To idealne miejsce dla miłośników wędkowania, grzybobrania, fotografii przyrodniczej, rekreacji wodnej, spacerów, wycieczek rowerowych oraz osób ceniących sobie bliski kontakt z naturą.

W tak pięknych okolicznościach położone jest nasze siedlisko, w którym przygotowaliśmy Państwu następującą ofertę noclegową i wypoczynkową. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

- DUŻY APARTAMENT: dwupoziomowy(strome schody) dla 4-8 osób z dwoma sypialniami z podwójnym łóżkiem i wersalką każda. Wielki salon z kanapą rozkładaną do spania, duża kuchnia z jadalnią. Ze względu na strome schody nie przyjmujemy dzieci do lat 12.

- APARTAMENT MAŁY:składa się z dwóch pokoi z łazienkami każdy oraz kuchni z jadalnią. Do wynajęcia cały apartament mały lub osobne pokoje:

-pokój dla 2-4 osób z podwójnym łóżkiem i kanapą rozkładaną,

-pokój dla dwóch osób z dwoma pojedynczymi łóżkami,

Dodatkowo do dyspozycji Gości przygotowaliśmy między innymi:

--ognisko z ruchomym rusztem do grillowania, kije do kiełbasek, kociołek myśliwski, duża kryta altanka do biesiadowania,

- 2 rowery,

- prywatny pomost, łódka wiosłowa, 2 kajaki, rower wodny 3-osobowy (kapoki),

- kometka, siatkówka.

Agroturystyka Pod Żurawiem to także doskonała baza wypadowa dla wycieczek po zakątkach Mazur.

Serdecznie Zapraszamy!!

od 70 PLN do 140 PLN PLN

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 601 688 222
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres

Szwałk 1
19-411 Świętajno k. Olecka
Warmińsko-mazurskie, Powiat olecki

Displayed: 3198 - Agroturystyka

Lokalizacja

Szwałk 1 - 19-411 Świętajno k. Olecka - Warmińsko-mazurskie, Powiat olecki