Skip to main content

506

Agroturystyka Herrmanns Hof

Informacje o obiekcie

 • Pokoje:
  Pokoje dwuosobowe
 • Atrakcje lokalne:
  Wycieczki rowerowe, Spływy kajakowe, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Plaża, Centrum Fitness, Muzeum, wystawy, Parki krajobrazowe
 • Udogodnienia w pokoju:
  Taras, Widok, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
 • Udogodnienia:
  Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
 • Wyżywienie:
  Bez wyżywienia
 • Atrakcje w okolicy:
  Rowery, Kajaki, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Opis

Agroturystyka Herrmanns Hof w miejscowości Kronowo, położona jest tuż nad samym jeziorem Dejguny niedaleko Giżycka. Jezioro Dejguny to tajemnicze jezioro, o którym krążą legendy związane z Galindami, ludem który w II w. n. e zamieszkiwał tereny dzisiejszego województwa warmińsko-mazurskiego. W otaczającym nas jeziorze i w okolicznych lasach napotkać można dziką zwierzynę oraz chronione gatunki ptaków – orła bielika, czarnego bociana, żurawie. Samo jezioro również jest zasobne w ryby takie jak szczupak, okoń, węgorz, a więc jest rajem dla wędkarzy.

Herrmann Hof to miejsce z klimatem, gdzie możecie Państwo spędzać czas na łonie natury. Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy dwa całoroczne budynki, w których pokoje jedno i dwu - osobowe urządzone są bardzo schludnie i ze smakiem. Każdy pokój ma łazienkę i taras z widokiem na jezioro. W naszym pensjonacie posiadamy 9 pokoi dwuosobowych. Każdy z nich posiada wyjście na zadaszony taras z widokiem na jezioro Dejguny. Ponadto w każdym pokoju znajduje się łazienka i aneks kuchenny o wysokim standardzie. Dodatkowo 12 pokoi dostępne jest również w naszym drugim budynku.

Na terenie pensjonatu jest również pole namiotowe i karawaningowe, miejsce na ognisko oraz własny port. Można u nas także wypożyczyć rowery i wybrać się na niezapomnianą wycieczkę po pobliskich lasach. W pensjonacie jest także sala telewizyjna. Pensjonat Herrmann Hof oferuje swoim Gościom możliwość zabrania zwierząt domowych ze sobą na czas trwania urlopu.

Przebywając w naszej agroturystyce warto także zwiedzić bliższą i dalszą okolicę, ponieważ można tu znaleźć moc atrakcji dla całej rodziny miedzy innymi:

- Kanał mazurski,

- Świętą Lipkę,

- Twierdzę Boyen w GIŻYCKU,

- Mikołajki oraz Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie.

W naszym gospodarstwie prócz miejsc noclegowych i jeziora jest wiele różnorodnych zwierząt. Jako drugie gospodarstwo w Polsce zajęliśmy się hodowlą bydła mięsnego rasy Charolaise. Jest to bydło mało spotykane w naszym kraju. Obok bydła hodujemy też konie lekkie oraz ciężkie. Lekkie konie hodujemy do sportu. Przez kilka lat wyjazdów na zawody skokowe jaki i wszelkie pokazy hodowlane, osiągnęliśmy wiele laurów. W sezonie letnim zachęcamy naszych Gości do wyjazdów na zawody konne skoki przez przeszkody. Zawody takie odbywają się w okolicznych ośrodkach jeździeckich. Natomiast konie ciężkie hodujemy w celach hobbystycznych. Mamy również kilka zaszczytnych tytułów czempiona wśród klaczy zimnokrwistych.

Jeżeli chcecie Państwo wypocząć zanurzając się w ciszy, otoczeni pięknem mazurskiej przyrody zapraszamy do Agroturystyki Herrmanns Hof!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48(87) 421 44 61
tel.+48 502 186 410

Adres

Kronowo 3
11-520 Ryn
Warmińsko-mazurskie, Powiat giżycki

Displayed: 6200 - Agroturystyka

Lokalizacja

Kronowo 3 - 11-520 Ryn - Warmińsko-mazurskie, Powiat giżycki